Wpis z mikrobloga

Powracam z tematem perfum i tym razem proszę o propozycję.

Sprawa jest taka że potrzebuję propozycji konkretnych zapachów perfum męskich, ciężko jest mi powiedzieć co chcę ale według pewnego artykułu to szukam czegoś z aromatami tj. jak piżmo, cedr, drewno czy skóra

Obecnie używam Versace Pour Homme Dylan Blue EDT ale powoli robi się już nudny, mam też D&G The One for Men ale zbyt słodki i słabo się trzyma.

W związku z tym co polecacie? Byle nie były zbyt słodkie i zalatywały kwiatami bo to nie mój gust.


#perfumy #modameska
  • 19
@FeyNiX: Boze, po co tak przepłacać. Przecież odlewki perfum to jest jakas masakra, koleś sprzedaje wszystko dwa razy drożej. Ja rozumiem, że to jego dochód i z czegoś trzeba żyć ale generalnie opłaca się to słabo.
Są tutaj Mirki z UK robiący rozbiórki

#rozbiorkauk
@FELIX90: w dupie mam różnice ceny a zależało mi na samych próbkach i są moim zdaniem bardzo dobrej jakości bo wiele później zamówiłem już w oryginalnym wydaniu po 100 ml i były takie same.

Poza tym żeby sprawdzić zapach potrzebuje 1-2 ml wiec za 200 zł (z wysyłką do UK) miałem ponad 30 próbek tego co chciałem. Poza tym ja potrzebuje wszystko na już a nie licytować się z kimś z
@FeyNiX: a jakie maja być jak są odlewane z flakonu? Jakości gratuluj producentowi a nie typowi co rozlewa. Trochę grzeczniej przy okazji, bo krzywdy ci nie robię, tylko daję sposób na kupno odlewek jakie chcesz od Mirków z UK, za polowe ceny ale masz rację, nie moja kasa, nie mój problem. Nie po to w końcu wyjeżdżałeś do UK, żeby nie było cię stać na zapłacenie podwójnej ceny za coś.
@FELIX90: są jeszcze przypadki ze są dolewki z rozcieńczanych perfum albo inne chwyty i burdel przy przygotowywaniu. Mi zalezy na szybkości więc nigdy nie kupię nic od kogoś z wykopa, tylko zaufane sklepy a znowu po 5-20 zł za odlewkę to nie tak dużo a wysyłka dochodziła w tydzień więc tanio i szybko.

a zamawiałem stamtad bo to jedyny sklep jaki znalazłem warty uwagi z taką ilością dostępnych próbek, w UK
@FELIX90: nie jestem tylko denerwują mnie dyskusje na inny temat i wytykanie czego innego. Pytanie było o konkretne propozycje a nie dyskusje że jakiś polski sklep jest droższy i szkoda pieniedzy nie o to pytałem.

Jakiś miesiąc temu miałem podobną sytuację ale w innej branży kiedy pytałem się o opinię na temat konkretnego samochodu odnośnie ich opinii (była to klasa perfum nowszych kilku letnich samochodów z silnikami ponad 200 KM i
@aniewiemjaki: jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem to tak jest.

PYTAŁEM TYLKO O PRZYKŁADY (KONKRETNE NAZWY) PROPOZYCJI PERFUMÓW.

Tylko i aż tyle poza tym przy ilości 3-4 sztuk to z automatu ogarniam sobie z ebaya zazwyczaj czy innych stron. Sens kombinacji jest gdy zamawia się ich po 30 sztuk tak jak kiedyś.
@FeyNiX: to czemu nie pójdziesz a angielskie fora czy społecznościówki, tylko siedzisz tutaj z polakami debilami? Nie nauczyłeś się jeszcze sklecić zdania po angielsku?
Nie chce mi się z tobą dyskutować, skoro dostajesz piany na ryju jak ktoś ci podpowiada rozwiązanie korzystniejsze dla twojego portfela za to samo, czego oczekujesz.
#czarnolisto

PROPOZYCJI PREFUMÓW.


XDDD

taguj #perfuma
jeśli szukasz sprawdzonego sklepu z odlewkami to dobrą alternatywą dla strony odlewkiperfum jest sklep zapachnisci.pl


@ZapachowaAura: teraz przejrzałem ten sklep, w sumie niczym się nie różni poza tym ze nie wysyłają za granicę :(
to czemu nie pójdziesz a angielskie fora czy społecznościówki, tylko siedzisz tutaj z polakami debilami? Nie nauczyłeś się jeszcze sklecić zdania po angielsku?

Nie chce mi się z tobą dyskutować, skoro dostajesz piany na ryju jak ktoś ci podpowiada rozwiązanie korzystniejsze dla twojego portfela za to samo, czego oczekujesz.


@FELIX90: wszędzie ten sam typ ludzi a żeby pytać o konkretne przykłady czegoś co występuje w tej samej postaci na całym swiecie
Nie od dziś interesuje się tym tematem i trochę już zdążyłem uzyskac informacji


@FeyNiX: no to jak taki jesteś ogarnięty to czego głowę zawracasz? W belce tagu masz wszystko, na fragrantice możesz posortować po nutach zapachowych i z bani. Nikt nie robi gównoburzy, tylko chodzi o twoją reakcję jak ktoś ci chce pomóc.
no to jak taki jesteś ogarnięty to czego głowę zawracasz? W belce tagu masz wszystko, na fragrantice możesz posortować po nutach zapachowych i z bani. Nikt nie robi gównoburzy, tylko chodzi o twoją reakcję jak ktoś ci chce pomóc.


@FELIX90: w pierwszej kolejności zresztą sprawdziłem co jest na fragnatica, później po prostu wpisałem top w google i też troche znalazłem więc idąc w kierunku ilości postanowiłem że zapytam tutaj i też