Wpis z mikrobloga

Jest mi smutno, że facetka od niemca mnie zmusza do posiadania wyższej oceny na koniec. (Co z tego, że na 1 semestr miałam 6, a teraz wychodzi mi 4, bo miałam inne rzeczy na głowie i psycha też siadła z początkiem tego roku, eh ale to może innym razem.) Przez to będzie mnie i parę innych osób pytać jutro popołudniu, kiedy nie możemy mieć lekcji (w ogóle w tym dniu nie ma niemieckiego w planie nawet). To niezgodne z zasadami, ale głupio będzie na nią kablować wychowawczyni znowu.

Umiem we wszelkie języki, ten przedmiot idzie mi całkiem nieźle, jeszcze w gimnazjum lubiłam bardzo się go uczyć, bo był świetnie prowadzony, a ta babeczka w licbazie mi go tak obrzydziła, że szkoda gadać... Jeszcze w 1 klasie była wymagająca, ale dość miła, a teraz czuć, że jest wymagająca i ją denerwujemy. Jej się wydaje, że wiemy bardzo dużo, ale się wstydzimy powiedzieć, ale tak naprawdę to niektórzy to są naprawdę matoły i nie wiedzą, ehh no odpuść im babo...

Jest jeszcze problem z moją koleżanką, która w 1 klasie stwierdziła, że mogłaby zdawać maturę z niemca, ale, przytłoczona ilością materiału z innych przedmiotów, chce się teraz skupić na ważniejszych dla niej rzeczach, a babka tego nie rozumie. Kiedy koleżanka mówi jej wprost - ja się waham i chyba już nie chcę robić tych zadań, bo są trudne i czasochłonne, a ona ma inne priorytety - to facetka odpowiada jej, że jeszcze się przekona i zadaje jej jeszcze więcej trudnego materiału XD Nie pozwala sobie odpuścić. (Ja też chwilę chodziłam na te dodatkowe zajęcia przygotowujące do matury, ale w porę zrezygnowałam.)

Aj, miraski i mirabelki, przecież w tej szkole chodzi o to żeby tylko zdać dobrze maturę z tego co się, chce, prawda? I może też czuć się dobrze ze sobą w tym całym syfie...

#licbaza #szkola #gorzkiezale #matura
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Krystianek2k01 mam nadzieję, chociaż wiem, że 3 klasę mat-infów, największych sagerów jeśli chodzi o niemiecki, cisnęła i tak

Różnie może być, szczególnie, że my podobno jako grupa "mamy potencjał, który trzeba wykorzystać" :))))
  • Odpowiedz