Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: Siedzi jakiś piwniczak 80IQ u mamy w wiosce w Polsce B z zainteresowaniami granie w gierki i zadowolony, że jedyne co łączy jego i ludzi gdzieś po drugiej stronie globu 100 razy bardziej ogarniętych i inteligentniejszych niż on to kolor skóry XD a nie, jeszcze będzie pałował do tego, że mają siuraka, a wszystkie baby pracujące w NASA czy Space X to do kuchni huehuehue
@ciachostko:

pewnie będzie, że nobel to nie ma znaczenia i takie tam iks de

Polacy przy Żydach w Noblach wypadają bardzo blado, a gdy się odliczy jakieś literackie czy pokojowe to jest zwyczajny deklasacja o 300 poziomów. czy to oznacza, że Żydzi są lepsi a Polacy mają się wstydzić? Jakbyś się czuł gdyby jakiś Żyd pisał o Polakach, że to idioci bo mają 1/100 tych osiągnięć co oni?
@chanelzeg: ale ja nie pytam w kontekście polaków, tylko biały vs czarny. Poza tym nie rozumiem o co twój ból dupy, jak ktoś chce to niech sobie przypisuje i czuje dumę z czego tam chce. Ja też czuję dumę z mojej rasy czy z moich przodków i co, nie mogę jej czuć bo jakiś random z wykopu uważa, że to niestosowne?. W świecie lewicy nie można odczuwać dumy z czegokolwiek z
@ciachostko:
Ty dałeś w kontekście biały czarny a ja w kontekście Polak - Żyd. Jako naród nasze osiągnięcia nie osiągają anwet 1/10000 tego co Żydów i Żydzi, którzy się tym szczycą i uważają Polaków przez to za debili (a jest takich pełno) są takimi samymi zakompleksionymi idiotami jak ci, którzy szczycą sie swoim kolorem skóry.
To sobie czuj dumę z czegokolwiek chcesz, nawet z tego na co nie miałeś najmniejszego wpływu,