Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w tej misji? Astronauci. którzy nie wyglądają jak jacyś nadludzie. Przeciwnie oni wyglądają jakby przed startem skosili trawnik przed domem, zrobili zakupy swoim pickupem pogłaskali psa i pojechali do pracy. Nawet imiona Dough i Bob (nikt nie mówi Robert) brzmią jak ze sklepu ogrodniczego. Zajebiście #spacex #nasa #dragoncrew
Pobierz
źródło: comment_1590897872VyeoptdOcWuYICJWslZMVc.jpg
  • 53
@bianco86: może i warto, a może nie. W tym roku odchaczyłem kilka rzeczy z listy "Places To Visit Before You Die" i to była żenada. Kolejki do zrobienia sobie slefie, gdzie czekasz godzine jak nie dwie. O 9.00 rano nie ma tam już czego szukać. Masa tursytów, całe hordy. Tak samo sobie wyobrażam komercyjny lot na księzyc - 10 os, wyłazić, 2 mint na zewn, pamiątkowe zdjęcie na odwał do środka
W tym roku odchaczyłem kilka rzeczy z listy "Places To Visit Before You Die" i to była żenada. Kolejki do zrobienia sobie slefie, gdzie czekasz godzine jak nie dwie. O 9.00 rano nie ma tam już czego szukać. Masa tursytów, całe hordy


@janiszewski152: pewnie wszyscy chcieli zdążyć przed epidemią koronawirusa...
@bianco86: pada bodajże w serialu the Crown po spotkaniu księcia Filipa z załogą Apollo 11 kwestia, że oczekiwał w nich bohaterów i półbogów, a znalazł zwykłych ludzi
czy spotkanie w ogóle miało miejsce i jakie wrażenia miał książę Filip nie mam pojęcia, ale scenariusz wkłada w jego usta niemal ekstatyczne oczekiwanie osoby zdolnej mu przekazać sens życia, zaś Elżbiecie stwierdzenie, że do tego typu misji muszą brać osoby prostolinijne i poczciwe,