Wpis z mikrobloga

Stary powiedział że mnie udusi bo nie mam w pokoju linijki xDDD ( ja pyerdole tak jak bym używał jej na codzień czy jakies rysunki techniczne robił codziennie, no debil ¯\(ツ)_/¯ )

To ja mu że ciekawe kto kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i po co mieć normalny dom jak można mieć na chacie szpital psychiatryczny xDDD

Ja pyerdole, dlaczego sie człowiek nie mógł urodzić w jakiejś normalnej rodzinie w USiA, to musiał trafić na najgorszy chlew obsrany gównem na całym świecie ¯\
(ツ)_/¯

#przegryw #tfwnogf #depresja ##!$%@? #niewychodzimyzprzegrywu
  • 18
i się upiera przy swoim jak wiem że nie ma racji.


@snieg47: xDDD

Ej chyba nasi starzy wyszli z jednej linii z tej samej partii produkcyjnej, bo on wie lepiej że tak ma być xDDD zrobisz tak samo ale po swojemu to już sie zaczyna sranie, chui z tego że efekt końcowy jest taki jak oczekiwany ¯\_(ツ)_/¯

Jak bym dostał taki chuyowy wadliwy produkt w sklepie to bym go zwrócił (
@JestemPrzegrany: a weź mu kiedyś wyjeb bułę na ryj to nabierze szacunku. Mówię poważnie. Mój brat będąc dorastającym chłopakiem tak zrobił i ojciec od razu się uspokoił. Zrozumiał, że już nie jest królem dżungli. Przestał mu wydawać rozkazy a zaczął prosić np. o pomoc w czymś. Wiedział już, że nie może mu niczego nakazać a co najwyżej zasugerować / poradzić. Jak popytasz różnych facetów to spory procent miał takie starcie z
@Patrycja89: xDDD

Dziś była taka propozycja z jego strony ale no bez przesady przeciez bym go mógł na hita ubić ¯\_(ツ)_/¯ A domyślam sie jak by to później było że ja go pobiłem, nie no bez przesady jak sie z łapami nie rzuci pierwszy to go nie bede pacyfikował bo to naprawde by sie moglo źle skończyć
@JestemPrzegrany: no właśnie mój brat sprzedał tylko jedną bułę i ojciec od razu się zawinął. Nawet nie jakoś mocno (nie nabił mu lima ani nic). Chodzi o sam gest, prosty przekaz. Wiadomo, że nie chodzi o to, żebyś go zlał na kwaśne jabłko xD Szczerze mówiąc, będąc świadkiem tej sytuacji aż się sama zdziwiłam jak łatwo ojciec się poddał xD