Wpis z mikrobloga

@Megasuper no ale nie każdy jest artystą-projektantem-wizjonerem i do tego bogaczem i ludzie biorą to co widzą i im się podoba a producenci to proponują, żaden producent też miliona propozycji nie ma bo się to nikomu nie opłaca. Ubrania, samochody, telefony albo komputery też ludzie mają podobne generalnie xd
  • Odpowiedz
@dirtydenier: trzeba wziąć też pod uwagę, że ludzie zazwyczaj biorą to co jest najtańsze. Białe meble z ikei na promocji i po remoncie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kuchnia ładna
  • Odpowiedz
@dirtydenier może i niebrzydkie te Twoje kuchnie chociaż zielony mi nie leży, ale pewnie 3x droższa od tej białej, a jak ktoś ma starą i syfiastą to prawda jest taka, że na co nie zmieni to i tak będzie zadowolony bo będzie nowe i zadbane. Jak urządza pierwsze mieszkanie po swojemu to pewnie też. Poza tym te zdjęcia i tak są przekłamane bo tam każdy detal jest dopasowany, chyba że ktoś
  • Odpowiedz
@ossadagowah: wiadomo, ze jak zrobi sie biala z frontami z plyty wiorowej to bedzie taniej. Ale widze co ludzie robia i bardzo czesto ida w jakies akryle, szarpna sie na marmur na blat, wszystkie silowniki z najlepszych firm i kosztuje to kupe kasy. Oczywiscie, ze jakosciowo bedzie 10/10, ale na pierwszy rzut oka nie odroznisz od najtanszej z ikei u sasiada. Ta kuchnia na moim drugim zdjeciu to drewniane fronty,
  • Odpowiedz
@dirtydenier fajnie że ci się podoba ale ciemna zieleń czy zieleń Boho to obecnie taka sama moda jak np biały połysk. Ja też wybrałbym zielone fronty które pokazałeś ale to nie znaczy że biały połysk to głupia moda a zielone Boho jest ok. Za 5 lat będzie więcej zieleni niż bieli w kuchniach.
  • Odpowiedz
@detsykebarn: mozliwe, chociaz jeszcze nie widzialem u nikogo w Polsce ciemnozielonej kuchni. I jakby mi sie najbardziej podobala biala to zrobilbym sobie biala, nie chce byc oryginalny na sile xd. A ze do 5 lat bede robil pewnie swoja kuchnie, to zapamietam tego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: bo pewnie większość z nich buduje się, kupuje mieszkanie na kredyt, który będzie spłacało przez 30 lat ? I nie będzie ich stać na remont bo ledwo wiążą koniec z końcem płacąc rate kredytu.
  • Odpowiedz
@dirtydenier: drewniane fronty są bardzo drogie, droższe niż lakier na płycie wiórowej. Porcelanowy zlewozmywak jest bardzo ładny i całkiem niezły w utrzymaniu czystości, ale jak się dużo gotuje to można metalowym garnkiem go zniszczyć dość łatwo. Drewniany blat jest przepiękny i sam bardzo chciałbym mieć taki, niestety jak się dużo gotuje to trudno utrzymać taki blat w czystości, przyjmuje łatwo przebarwienia i można go przypalić gorącym garnkiem, dodatkowo trzeba go
  • Odpowiedz
@Megasuper też będę miał drewnopodobne płytki, żeby mieć podłogę taka sama w całym mieszkaniu. W obecnym mieszkaniu też tak mam i nigdy się nie pomyliłem z mieszkaniem sąsiada :o
  • Odpowiedz