Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#audyt #finanse #korposwiat #big4 #zarobki #pytanie

Aplikowałem na praktyki w dziale audytu do Deloitte i za dwa tygodnie otrzymam telefon (lub maila), ale wydaję mi się, że mam to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wtedy będzie zapytanie o oczekiwania finansowe.

Ile teraz dają na internie w audycie w Deloitte (nie warszawa)?
Dodam, że zero expa, ale to chyba oczywiste i każdy na praktykach ma tyle samo - ile?

Tl;dr
1. Ile dają praktykantom w deloitte(audyt)?
2. Jak duży błąd popełniłem aplikując tam(audyt), zważając na fakt, że do Capgemini mnie nie chcieli (dopiero idę na studia zaoczne (sic!) XD) i oczywiście nie mam doświadczenia + jestem w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w sensie różowy pasek), a jak wiemy audyt to 80h/tydzień w sezonie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed099c70054036b426bc88d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem na praktykach w Deloitte do kwietnia, od września zaczynam jako asystent. Praktykanci dostają 20zł/h. Aplikowanie tam to dobra decyzja, dużo można się nauczyć, nie jest wcale tak ciężko, szczególnie jak trafiają się projekty gdzie pracuje się z biura a nie u klienta, a właśnie tak coraz częściej się pracuje ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tylko dodam, że jak się trafi dobrze projekt (oczywiście nie masz na to wpływu) to wcale nie musi być tragedii nawet i w sezonie, akurat osobiście dobrze wspominam mój okres praktyk w audycie Big4, przez cały sezon miałem chyba ze 40-50 nadgodzin, z czego 3/4 to na jednym projekcie które się skumulowały na przestrzeni 1-2 tygodni, reszta czasu 5-5:30 i mnie nie było. Jak nie będziesz wyrabiać to rzucisz