Wpis z mikrobloga

@Kevin00 ja tam ostatnio przez przyjaciółkę zostałem namówiony na oglądanie tego i szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem fenomenu tej serii xD. Pierwsze dwie to lizanie Harrego po jajach i sranie jak się usłyszy Voldemort. Później jak wróci, to nieeeee on nie mógł wrócić, a gdy go zobaczą to o #!$%@? jednak wrócił. Absurdy jakie się pojawiają są do wytrzymania, ok. Klimat który w chyba 4 części był robiony nie grą światła, a
@Kevin00: @szynka_z_borsuka: @frixer: Ja właśnie za dzieciaka jakoś olałem HP bo wciągnął mnie Władca Pierścieni a później gdy już byłem starszy i chciałem do niego wrócić to strasznie się odbiłem bo jednak (przynajmniej pierwsze dwie części) są typowo dla dzieci a ja już byłem sporo starszy.
Z filmami jest podobnie, początkowe są typowo dla dzieciaków, ale te ostatnie dwie części są już dużo mroczniejsze i poważniejsze.
Jeżeli ktoś się
@Krs90 @szynka_z_borsuka: U mnie zawsze miała pierwszeństwo siostra, dzięki Bogu każdą książkę czytała na strzał w jeden dzień i z reguły dawała mi ją rano. A rano cholera do szkoły i 8h myślenia, że poczytałoby się teraz. Pamiętam jak rano przed szkoła siadłem z książką do śniadania, skapnąłem się że właśnie minęły 2h a ja nie w szkole. (ʘʘ)
Tak, z tą serią trzeba było dorastać.