Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majsterzyna: A dzisiaj byle telefon w cenie ówczesnej karty dźwiękowej odpala Vice City xD

To nie było aż tak dawno ( _)
  • Odpowiedz
  • 0
@KiiK6 wiele zależy od gry, są tytuły w które mogę sobie spokojnie pograć w 24 fpsach a są też takie gdzie 60 to klatkowanie
  • Odpowiedz
@KiiK6: z fpsami jest jak z kieszonkowym za gówniaka. 30 jest spoko i nie narzekam ale jakby było 60 czy tam 100 to bardziej bym się cieszył. jak ktoś wali #!$%@? do fpsów to wiem że mam do czynienia z debilem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KiiK6: najlepsze monitory nadal niestety mają tylko 60Hz i żadnych "synków" więc jak ktoś gra tylko przy okazji to i tak nie ma sensu iść wyżej niż 60 FPS bo monitor to zcapuje ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@KiiK6: przechodziłem zaraz po premierze Wieśka 2 na laptopie w okolicach minimalnej specyfikacji. Gra była trochę jak soulsy - przyjemnie trudna trzeba było się uczyć rytmu ataku i wyprzedzać ruchy przeciwnika. Niedawno odświeżyłem sobie na sporo mocniejszym komputerze - turlam się wokół przeciwników jak chcę, nie muszę się wysilać przy atakach, gra jest za łatwa jednym słowem. Dopiero do mnie dotarło że mam sporo powyżej 60 fps a oryginalnie grałem
  • Odpowiedz
@KiiK6: Kiedyś jeszcze częściej liczyło się te FPS i siedziało w ustawieniach graficznych aby wycisnąć te 15fps więcej a teraz to na średniej klasy laptopie masz te 50-60fps bez zagłębiania się w konfig.
Dodatkowo, coraz więcej ludzi gra na konsolach gdzie nikt się FPS nie przejmuje a i ustawień graficznych nie zmienisz.
  • Odpowiedz