Wpis z mikrobloga

Mam 25 lat, wokół wszystkie fajne różowe paski już dawno zajęte a tu trzeba się powoli ustatkować. Pewnie przyjdzie mi się ożenić z dziewczyną która mi się nie podoba, a z którą fanie się rozmawia - tak się k---a kończą marzenia o romantycznej miłości i dopasowaniu. Ciekawe, że takie garną się do mnie jak pszczoły do miodu, szczebiotają i machają tymi swoimi rzęsami a te najłładniejsze s---------ą ode mnie jak motylki na łące. Jak się nie jest zajebiście przystojnym to tak jest :/ Wezmę wyjadę na filipiny po żonkę i p------ę te kobiece gierki, nie będę się denerwował #oswiadczeniezdupy #boldupy #truestory #kobiecalogika
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seeksoul: Taka prawda, ponieważ trafiają się kobiety aseksualne (tj. małe potrzeby, w późniejszym czasie wręcz znikome) i faceci marnują najlepsze lata swojego życia albo skaczą na bok, bo z lodową kłodą dobrze się dogadujemy przecież i rozumiemy.
  • Odpowiedz
@sanger: wyjedź do USA, masz każdy kolor do wyboru :D, a jak będziesz miał szczęście jak mój brat to i ładną lekko zdesperowaną tym co ty i bogatą Koreankę znajdziesz na stanowisku dyrektorskim ;D
  • Odpowiedz