Wpis z mikrobloga

  • 1
@Xtreme2007 moja dupa powinna umieć zmienić koło i położyć gładź na szybkości i to tak, żeby dało się kinkiet powiesić. To się nazywa partnertswo, a nie niewolnictwo.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: U mnie w małżeństwie tak to wygląda: nikt nikogo nie zmusza do bycia razem, mamy rozdzielność majątkowa. Kazdy ma swoje obowiazki, ja np dbam o to zeby Żona miała czym jeździć i to ja decyduje czym ona jeździ. Nie robie żadnych kobiecych rzeczy typu sprzątanie czy gotowanie. Ten obrazek stworzyła kobieta która prawdopodobnie została sama.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: +1, w 2 z 3 relacji to ja bylem od sprzatania za nas oboje... Mozna to bylo napisac inaczej ale w swiecie #!$%@?, wiecznie pokrzywdzonych bab jest jak jest.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: zdaje się, że punktem wyjścia jest Twoje twierdzenie, że: > Naucz swoją córkę zarabiania pieniędzy, tak aby w przyszłości szukała partnera, a nie bankomatu.
Które sugeruje, że kobiety nie umieją zarabiać pieniędzy. Więc.. rzucając nie poparte niczym twierdzenia, nie oczekuj, że ja się teraz będę silić na popieranie czymś moich. Zwłaszcza, że akurat moje są prawdziwe.
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean:

Zwłaszcza, że akurat moje są prawdziwe.


Udowodnij skoro twierdzisz że masz rację

Większość Kobiet a w szczególności #p0lki liczy na to że facet je utrzyma. Na tym portalu możesz znaleźć setki przykładów czy to odnosniki do artykułów na ten temat czy zrzuty z różnych portali.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: No wiesz, prawda jest taka, że jednak większość kobiet pracuje i zarabia pieniądze (wyjątki zdarzają się wśród obu płci). Natomiast jest nadal mnóstwo facetów, którzy kończą studia i nie potrafią zrobić prania ani ugotować choćby prostego obiadu. Przyznaj szczerze, że masz mnóstwo takich kolegów.
  • Odpowiedz
Chłopców trzeba uczyć wszystkiego. Dziewczynek, to już nie. One nie muszą niczego umieć.


@Xtreme2007: nie wiem skąd masz takie wnioski, bo z tego fejsbukowego postu one nie wynikają, tam tylko była mowa o chłopcach, a jedno z drugiego nie wynika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: W zasadzie zgadzam sie z obrazkiem, nalezy uczyc chlopcow sprzatania, zeby umieli wokol siebie ogarnac. Tylko motywacja jest tutaj zla, tak jakby matki sluzyly do tego, by wychowywac czyjegos meza.
  • Odpowiedz
@janeeyrie przecież wszystkiego jest po równo, jest dużo kobiet i mężczyzn które zarabiają na siebie i jest dużo kobiet i mężczyzn co prostej jajecznicy nie potrafią zrobić.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Sama prawda na obrazku. Jak się za młodu nie nauczą, to później wyrastają tacy frajerzy przegrywy widoczni na wykopie, którzy jeśli jakimś cudem wyprowadzą się od rodziców i zamieszkają sami (kobiety zapewne nie znajdą), będą wiecznie żyć w syfie, smrodzie i brudzie, a jedyne jedzenie jakie będą sobie w stanie zrobić to chipsy, cola i pizza.

Facet musi być samodzielny i samowystarczalny. Nie powinien być zależny od nikogo, ani on,
  • Odpowiedz