Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w jaki inny sposób niż studia można zdać/uzyskać zwolnienia z większości egzaminów ACCA?

Bo dopiero teraz zauważyłem, że jestem chyba w "duupie", bo wybieram się na studia zaoczne - albo UEK albo UE w Katowicach (jeszcze nie wiem, bo czekam na odpowiedź z paru firm i gdzie dostanę lepszą ofertę tam się wyprowadzam). I zauważyłem, że ani jedna ani druga uczelnia nie umożliwia studentom zaocznym zwolnienia z egzaminów ACCA, tylko dziennym.

chcę iść w kierunku Audytu, czy ACCA będzie dobrym 'papierkiem' czy lepiej na coś innego się nastawić?

Miał ktoś podobny problem?

#finanse #acca #korpo #studbaza #studia #ksiegowosc #zielonka pyta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecd1905b940832ef250e9ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 29
OP: @Rupertciak: Ok masz rację, sylabusy są - dzięki.

A jak z wykładowcami tam, ciężko uzyskać przepisanie ocen z innej uczelni (zwłaszcza gówno-uczelni), studiowałem rok na wsb w chorzowie i mam tam oceny 3, 3.5, 4 i 4.5 z niektorych przedmiotów, a zwłaszcza z matematyki, którą musiałem nieco przecierpieć i finalnie z ćwiczeń 4, a z egzaminu 3.5 po poprawie z 2 - cienizna wiem, ale chce to przepisać na
@excelfinance: wiem że piszę tu w dyskusji sprzed kilku lat. Chciałbym prosić o informację czy jest sens planować uzyskanie uprawnień biegłego rewidenta jeśli nie mogę pracować w pracy gdzie dużo stresu i dużo pracy pod presją czasu? Domyślam się że pewnie zazwyczaj tak jest w audycie.. ale czy na każdym stanowisku? Albo jako biegły rewident ale nie w typowym audycie?
Gdzieś też pisałeś że aplikację na biegłego rewidenta robisz jakoś w
@Kapitan_d: wg mnie nie warto. Dużo stresu, nieadekwatna płaca i duza odpowiedzialność na BR. teraz jeszcze PANA robi ogromne problemu. Kategorycznie odradzam, szkoda energii. Sam mimo że mam aplikacje za sobą to jakbym się cofną w czasie to bym jej nie robił bo zniszczyła mnie psychicznie i wypruła z energii.
@excelfinance dziękuję za odpowiedź. czyli tak bardzo wycieńczające psychicznie. myślałem że płaca przynajmniej adekwatna skoro nie jest to praca że nie trzeba specyficznych uprawnień i nawet po filologii ludzie pracują a takich multum stanowisk w tzw. "korpo" więc i płace nie za wysokie wiadomo. a financial due diligence albo podatki? jest sens się tego zaczynać uczyć czy też byś odradzał z tych samych przyczyn? ta instytucja która napisałeś jakie problemy robi w