Wpis z mikrobloga

Mam taki rower https://www.rowerzysta.pl/rower-crossowy-merida-crossway-500-2017-46cm-czarny-24694.html Nadaje się on do jazdy? Kupiłem go oczywiście nowego jakoś w 2017 jako cross, miałem też szosę i to głównie nią jeździłem. A merida praktycznie stała. W tamtym roku odpuściłem sobie jazdę i sprzedałem szosę, bo i sumie mniej poręczna i mniej wygodna (chodzi o to, że trzeba uważać przy jeździe po mieście i przy takiej lajtowej jeździe ze znajomym ta pozycja nie jest zbyt wygodna). Parę razy pojeździłem meridą. No i teraz mnie znów wzięło i się zastanawiam czy kupować nowego crossa a meridę sprzedać, czy jest to jednak jeszcze dobry rower? A może jakieś części powymieniać?
Jeżeli chodzi o stan to jak nowy, przebieg nawet nie 1tys km.
Jazda głównie asfalt, trochę po mieście, rzadziej jakieś szutry, polne drogi, żadnego skakania czy stromych zjazdów. Wypady 2-3x w tyg, z reguły 20-50km, czasem ze 100km, może 150km.
#rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modzelem: Tak, ja wiem jak jest na piachu. 90% mojej jazdy to będzie asfalt, z czego 20% to miasto. Pozostałe 10% to szutry i polne/leśne ścieżki. Ogólnie nie jest źle bo jeżdzę trasami które znam i nawet szosą tam dawałem radę.
Z którego roku masz 300?
  • Odpowiedz