Wpis z mikrobloga

wyrzuciłem śmiecie drzewa przyniosłem żeby rozpalić w piecu, smażę drugiego kotleta, słyszałem co mexicano nagrywa skąd te wieści mają hehehe balety, dziś rozmawiałem jutro wsiądę w taxówkę i po niego przyjadę, wymyślają żeby mieć dużą oglądalność, już mam dosyć tego wysłuchiwania, wszystko ja muszę, przyniosą gotowe a ty rób, chce się pozbyć to się pozbędzie, zabiorę rzeczy sobie coś wynajmę niech mexicano przychodzi, to miejsce nie dla mnie trzeba znaleźć inne, w tamtym roku też jeździłem, przekroczyłem 93tys supukcji (klaszcze), wczoraj 3 pączki zjadłem hej
-------------------
śniadanie będę, 3 bułki kupiłem, o kotleta sami widzicie, mexicano dzwonił że Krzysiek się będzie dziś wypisywał że ja balety robię, ja byłem wczoraj to jedź, powiedział żeby szynkę mu kupić, tylko szukają jedna druga trzecia czwarta osoba coś powie to oni montują jakieś nie wiadomo co, świeża bułeczka, zadzwonię do Krzyśka, nie odbiera, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - wyrzuciłem śmiecie drzewa przyniosłem żeby rozpalić w piecu, smażę drugiego...

źródło: comment_1590399716DKTzGRweBuanxpBEuvZAcg.jpg

Pobierz
  • 2