Wpis z mikrobloga

Powiem wam tak lewaki. Nie interesuje mnie prywatne życie polityków których popieram. Pani Ewa może mieć i 10 dzieci z różnymi typami, może sobie pić piwo w Brukseli po pracy, nic mi do tego. Jak na razie zrobiła dobrą robotę tym pierwszym wystąpieniem.
Nie ma większąści to trzeba robić takie show, żeby się jakoś przebić. Widać też po ujadaniu trolii, że świetnie jej poszło.

#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa
joker007 - Powiem wam tak lewaki. Nie interesuje mnie prywatne życie polityków któryc...

źródło: x7eQ5VmAz1N2Bec22PWNzKftWAgIyg2Z

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@joker007: jest potrzebujecie tak mocno się przebicie to niech lepiej pokaże cycki, zamiast ładować wam szuflą do łbów, że w "pakcie migracyjnym" chodzi o ściąganie większej ilości migrantów do Europy. Jeśli jej cycki nie były robione to byłyby znacznie uczciwsze niż to co wam sączy do ucha.
  • Odpowiedz
@joker007: Kiedy nie ma się rozsądnych argumentów - będąc zwykłym pieniaczem o IQ poniżej średniej-stosuje się retorykę "od personam" czyli wyciąganie nieistotnych (z punktu widzenia dyskusji) spraw z życia osobistego i pompowanie tego tematu do wielkich rozmiarów, robiąc z zagadnienia sprawę ogromnej wagi. Raz że taki pieniacz czuje się moralnie lepszy; dwa - myśli że ma coś do powiedzenia.

Dopuszczam tego typu argumenty by obnażyć obłudę - np. dana osoba
  • Odpowiedz
@joker007: mam nadzieję że w następnym widowisku nasra koło mównicy a Grześ braun rozdmucha to gaśnica. Myślę że wyświetlenia pójdą spokojnie w miliony
  • Odpowiedz