Wpis z mikrobloga

Chcesz WOŁANIA czytaj, nie to olać, co dalej

Garść newsów na plusowanie #garscnewsow #codziennewiadomosci #wiadomoscidnia #wiadomosci

To tak, ponieważ część woli obserwować #, a część mówi, żeby wołać to tworzę ten post. Wynika to z tego, że wołać można tylko z głównego posta, a nie do komentarzy (błąd od święta się nie pojawi).

Najlepszy komentarz o wołaniu swojego czasu zebrał więcej + niż sama garść, stąd mój dylemat ciągły

Żeby zachęcę to jeśli zbierze się powiedzmy 300-400 plusów to Garść na 22 będzie w okolicach północy jeszcze.
A dla tych, co marudzą o linki to będzie link do filmiku, którego przy, którego nie widzę jak szukam na głównej, co mnie poważnie dziwi (może ktoś mocno tytuł zmienił). To tyle chyba. Chcesz wołania daj +
  • 11
@Pangia: buahaha, taka narracja na wykopkach panuje na stałe? Serwis znam od lat, ale unikałem bo słyszałem o jakichś kucach itp. Potem zacząłem sobie to robić i po miesiącu z kawałkiem powiedziano mi, żebym tutaj dawał też. Na szczęście takie reakcje widzę od święta. Ale prośba. Nie obserwuj. Dzięki.
@striker21: Jak mówiłem nowy jestem, nie wiem jak wyskakuje lubienie tagu skoro ludzie chcą wołania :/.
2x dziennie czasowo nie przejdzie. Tak po prawdzie wszystko, co na rano mam już gotowe, a i tak właśnie musiałem wycinać właśnie bo kolejna rzecz walnęła 30 min temu :). Tak bez końca by można. Ja to dla funu robię.