Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
141 950 - 450 = 141 500

- donacja 21.05.2020
- krew pełna
- 0 Rh+

Mój licznik zatrzymał się kilka lat temu, ale na szczęście dziś w końcu udało się go ruszyć.

Myślałam, że razem z @Cesarz_Polski utkwiliśmy na zawsze w RCKiK #wroclaw ale jednak po wielu godzinach oczekiwania nas uwolniono xD

#barylkakrwi
Pobierz wrednakasia - 141 950 - 450 = 141 500

- donacja 21.05.2020
- krew pełna
- 0 Rh+

Mój...
źródło: comment_1590074538yHivXg1xRREpNHy3j1ul42.jpg
  • 17
jeśli oddajesz w jednym miejscu


@Pociongowy:
Chyba to nie jest zależne od miejsca. Przecież mają bazę centralną. Ja chciałem oddać w innym mieście, to lekarka miała dokładną notatkę dlaczego nie mogłem oddawać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deryt: baza centralna nie jest jeszcze w pełni gotowa nie wiem skąd ta pani doktor miała ewentualne informacje ale oficjalnie taka baza jeszcze nie działa, która zrzeszała by wszystkie centra Krwiodawstwa oraz gromadziła informacje o wszystkich krwiodawcach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komentujacy000000: Nie byliśmy umówieni, bo jak dzwoniłam to już nie było miejsc. Poszłam na 11.00, był dramat - jakieś 40 minut oczekiwania tylko w kolejce przed wejściem, do wstępnej rejestracji, jak wzięłam numerek to 30 osób przede mną do pobrania próbki krwi... Łącznie byliśmy tam 4h :/
@starypijany123 wiesz co, na Weigla jest Wojskowa Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a na Czerwonego Krzyża jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa. Nie wiem, jak są konkretnie przyporządkowane, bo aż tak się nie interesowałam, ale właśnie nie widzą wzajemnie swoich donacji. :)