Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie gonciarz stał się nieśmieszny, ale wręcz żenujący? Już nawet nie chodzi o ostatni filmik, który tu zapodaje. Kiedyś nawet lubiłem go oglądać, ale serio, jego filmy to ostatnio jest taki brak pomysłu na siebie, że szok. Byle coś uplodować, pewnie jakby mógł to by nasrał i nagrał własne gówno, nie da się tego ostatnio oglądać. Jeszcze te łoniaki na ryju, wygląda gość obleśnie.
#gonciarz #youtube #polskiyoutube
f.....u - Czy tylko dla mnie gonciarz stał się nieśmieszny, ale wręcz żenujący? Już n...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu: może Ty wydoroślałeś z danego typu humoru a on dalej tworzy pod młodszych od Ciebie?

A może on jako twórca wyewoluował i już Wasze gusta się nie zgrywają?

To nie powód do hejtu na kogoś.
To nie powód do hejtu na kogoś.


@silentpl: A niby czemu nie? Gość jest w internetach, przez co sam siebie skazuje na opinię ludzi go oglądających. Lubiłem jego filmiki o Japoni, pozwalały poznać kulturę tego kraju. W tej chwili po prostu jego filmiki są na poziomie gówna. I tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frikuu: ale "gówna" Twoim zdaniem. Hejt to hejt. Oceniać nie musisz w hejtujący sposób. Zamiast docenić to że przez kilka lat tworzył dla Ciebie filmy za darmo i pokazywał skrawek świata w którym pewnie nie byłeś to odwdzięczasz mu się splunięciem w twarz?