Wpis z mikrobloga

@Ardeo: ja tam zawsze uważałem, że są geje i pedały. Geje to zwykli kolesie co lubią innych facetów, na ogół normalni ludzie, co nie musza się afiszować ze swoją orientacją, a to co robią w łóżku w swoich domach to mało kogo interesuje i pewnie jakby byli sami tacy, to nawet zaściankowi Polacy nie mieliby nic przeciwko takim związkom. Niestety są też pedały, a więc ci, co muszą co chwila okazywać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ardeo: to co, są tylko opcje popieram lub potępiam wszystko co związane z tym lub innym tematem? W przeciwnym wypadku zostanę sprowadzony do jednej z tych skrajnych postaw? Na pewno jest łatwiej w ten sposób, wszystko wydaje się wtedy oczywiste, jednak jest dalekie od tego jak jest naprawdę.
nie lubie gejow to sa moje preferencje zyciowe a nie zadna fobia


@kinesin1000: Czyli jakbyś polubił kogoś w pracy, chodzicie sobie z takim kolesiem na piwo itd a pewnego razu wychodzi że jest gejem (nie wiem, dzwoni do niego chłopak przy tobie czy coś) to nagle zwrot o 180 stopni i już go nie lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
musza się afiszować ze swoją orientacją

więc ci, co muszą co chwila okazywać swoje wyzwolenie i wolność


@frikuu: Z ciekawości, czy np chodzenie za rękę czy buziak na przywitanie to już "afiszowanie"? Wolno im bez oburzenia czy to już "pedalstwo"?
@kinesin1000: To fajne preferencje życiowe skoro jesteś gotowy kogoś znienawidzić i zniszczyć spoko relacje bo lubi co innego w sypialni xD Ciekawe ile osób homo znasz lub mijasz tak na co dzień i o tym nie wiesz.