Wpis z mikrobloga

Powitajcie grupę 96 nominowanych, którzy wezmą udział w rywalizacji o miano najlepszych kierowców w historii Mistrzostw Świata Formuły 1.


Grupy zostały rozlosowane, i w kolejnych postach na tagu #rankingf1 przybliżę pokrótce sylwetki wszystkich kierowców z każdej grupy. Dziś będzie grupa A i B, jutro C i D, a w piątek E i F. Głosowania zaczynamy od poniedziałku, i będą trwały w tygodniowych cyklach. Poniedziałki na grupy A i B, środy na grupy C i D, piątki na E i F.


Dlaczego tylko/aż 96? Wynika to z systemu jaki uznałem za najlepszy do wybrania tych najlepszych. Szczegóły wyjaśniłem [TUTAJ](https://www.wykop.pl/wpis/49505435/witajcie-najmilsi-ʖ-dzis-nie-bedzie-nowego-epizod/) - i choć wielu z nich nie ma zbyt dużych szans na zwycięstwo, to jednak pozwolą zapewnić pewną skalę porównawczą. Łatwiej będzie porównać Trulliego z Jimem Clarkiem, jeżeli po drodze zmierzą się z Cevertem, Jonesem, Boutsenem czy Alesim.

Aby zaznajomić was z systemem głosowania, przygotowałem małą ankietę testową. Myślę że nie będzie to trudne, a pozwoli zapoznać z procedurą. Szeregujemy kierowców od naszym zdaniem najszybszego (1) do najwolniejszego (4).

I mała zmiana - nie używamy już tagu #krotkahistoriaof1, przechodzimy na #rankingf1. Zaobserwujcie, jeżeli nie chcecie żeby uciekały wam wpisy z tego tematu. Do każdego posta będę doklejał jeszcze linki do aktywnych głosowań, tak just-in-case. Mimo to, zachęcam do obserwowania właśnie tego tagu.

Na deser mała mozaika z nominowanymi do zawodów. Wyniki losowania widoczne są w tym miejscu. Powiem tak, grupy są nawet ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #krotkahistoriaof1 #rankingf1
#rankingf1
Pobierz fordern - Powitajcie grupę 96 nominowanych, którzy wezmą udział w rywalizacji o miano...
źródło: comment_15899706226jBBJ1Oe41H2mlmUgiJ9vY.jpg
  • 10
@KOXsu: Ale z Red Bulla nie mogłem znaleźć fajnego zdjęcia z paluchem, więc niech już będzie kilka zwycięstw w Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@barystoteles: Masz na myśli tych słynnych zwycięzców Indy500, czyli wyścigu nierozgrywanego według przepisów Formuły 1, ale z jakiegoś powodu zaliczanego do mistrzostw świata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)