Wpis z mikrobloga

@Cauchemar7: Widziałem, że nie ruchałeś i że cos kombinujesz, bo koleś z awatarem kotka raczej nie mógł ruchać, tym bardziej, że śmiałeś się z kupowania gumek.

"Woow, ale cie zbejtowałem it's a prank broo"

Jaki ty żałosny jesteś xD. Zrób screena i pokaż kolegom z majnkrafcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Squno: @Boroova: Nie ma co czepiać się pytania, bo znając życie ankieta jest z grupy pokroju ankietawka i jest nawiązaniem do jakiejś innej ankiety, gdzie członkowie twierdzili np. że za wszystko wykorzystywane wspólnie należy dzielić się opłatami, albo ankieta opiera się na często spotykanych tezach o których autor chce podyskutować. Jak to mówią- nie ma głupich pytań
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: Nie ruchałeś, udajesz pisząc bejty o ruchaniu ... Jaki ty musisz być załosny xD

Zapewne zakładasz fejk konta z profilem chada i błagasz je o nudessy albo chociaż żeby udawała, że się tobą interesuje xD
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: Nie mogę, ale mnie zbejtowałeś xD

W moich oczach wyszedłeś na smutnego 20-latka co bejtuje piszą ile to on nie ruchał. Tak naprawdę ci współczuje, to nic złego ... Może kiedyś przyjdzie do ciebie jakaś z gumką :)
  • Odpowiedz
@Rzuku: Nie lubie twierdzenia, ze "nie ma glupich pytan i sa tylko glupie odpowiedzi" otoz nie, sa glupie pytania i to jedno z nich. Tzn. glupie dla przecietnego czlowieka z rozumem i godnoscia. A to, ze w internecie ludzie takie bzdury wypisuja mnie nie dziwi, bo jednak anonimowosc pozwala na duzo wiecej.

Zasada pisania na forach/stronach typu Wykop powinna byc prosta - nie pisz rzeczy, ktorych nie odwazylbys sie przeczytac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boroova: Otóż nie, nie wiem co ma do rzeczy fragment o wypowiedziach w Internecie, ale imo to nie jest głupie. pytanie. Czy dzielenie kosztów prezerwatyw jest bez sensu? Imo tak. Ale widocznie spora grupa uważa że nie. Dlaczego? No i tu jest możliwość dyskusji- tego powodem może być ta ankieta. Pytanie nie jest głupie bo skłania do dyskusji i poznania argumentów ludzi myślących inaczej niż my
  • Odpowiedz
@Mr_Squno:

Mam lasce powiedzieć, że się nie ruchamy, bo to ja ostatnio kupiłem prezerwatywy i teraz jej kolej? Rozumiem, gdyby paczka kosztowała 100zł, to jeszcze można się złożyć, ale to jest koszt 5 -10zł.


Jak ktoś się rucha częściej niż raz na miesiąc to może liczyć na wydatek rzędu kilkuset złotych rocznie na same gumki wiec
  • Odpowiedz