Wpis z mikrobloga

@vanbiiren:

Czy dziewczyna powinna dokładać się chłopakowi do prezerwatyw.


Co to za debilne pytanie?

Mam lasce powiedzieć, że się nie ruchamy, bo to ja ostatnio kupiłem prezerwatywy i teraz jej kolej? Rozumiem, gdyby paczka kosztowała 100zł, to jeszcze można się złożyć, ale to jest koszt 5 -10zł.

Poważnie ktoś nad tym rozmyśla?
  • Odpowiedz
  • 5
@Mr_Squno: Jak widać - tak.
Poza tym, jeśli ktoś jest w związku, taką dyszkę może lekką ręką wydawać codziennie, dla osób młodych, może stanowić to problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dla osób młodych, może stanowić to problem


@vanbiiren: Poważnie? W wieku 15 lat nie miałem problemu, żeby tygodniowo kupić 2-3 paczki. Bez przesady ...

Dodam, że w ogóle nie przyszło mi na myśl, żeby złożyć się na prezerwatywy xD
  • Odpowiedz
@vanbiiren: Czy pytanie z tej ankiety jest na serio? Jak czytam takie wypociny roznych dziwakow i rozkminianie kto placi za wyjscie do restauracji, prezerwatywy i inne duperele, to nie dziwie sie, skad taka popularnosc tagu #przegryw.

Spoleczenstwo chyba do konca zidiocialo. Dobrze, ze mnie to ominelo i za czasow mlodosci nikt nie mial internetu. Bo wstyd bylo by mi zapytac kumpli, czy prosic dziewczyne o zaplacenie za prezesy....
  • Odpowiedz
  • 6
@Mr_Squno: Wydaje mi się, że w samym pytaniu chodziło też o wykaz pewnej dojrzałości i zmiany myślenia. Zwykle to na mężczyznę spada zajmowanie się zabezpieczeniem, jeśli dziewczyna nie bierze tabletek - a ilu z Was jest w stanie powiedzieć partnerce: nie lubię w gumie, bierz tabletki Jula ( ͡ ͜ʖ ͡) - a z racji tego, że seks jest sprawą dwójki osób, kwestie związane z nim
  • Odpowiedz
@JestemZielonka: Własnie to chciałem napisać @rider3031:, że można dopłacić trochę i mieć większy "pakiet"

To już zależy od ludzi. Osobiście pamiętam jak się po prostu kupowało bez żadnego zastanawiania ...

@vanbiiren: W pytaniu jest jednak mowa o prezerwatywach (5-10zł za paczkę). Jeśli chodziłoby o tabletki po 30zł na miesiąc, to też nie widziałbym problemu, żeby kupić.

Mówię, to już zależy od ludzi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mr_Squno To ty jakiś dziwny jesteś. Ja jeszcze nigdy nie musiałem płacić bo jak laska przychodziła to przynosiła ze sobą. To jest jakiś znak czasów chyba, że dzisiejsi mężczyźni wcielają się w rolę partnerki a nie partnera
  • Odpowiedz