Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy trening. PR'y we wszystkim.

Wszelkie uwagi mile widziane.

Siad poprawa techniki ciag dalszy. Staralem sie trzymac prosty tor ruchu. Bylo lepiej niz tydzien temu i 2 tygodnie temu.

Po 185 x 6 zalozylem 195. Zroblem 2 powtorzenia i wystraszylem sie w sumie. Dotarlo do mnie, ze 10 kg wiecej niz ostatnio robie i odlozylem, bo nie warto bylo ryzykowac az tak. Ale mysle, ze dalbym rade zrobic te 6, ale jednak w domu jest brak komfortu psychicznego.

Ostatnia seria siadow zlapalem szerzej, w sumie ciekawie sie tak siada.

Potem ciagi tez PR 170 x 6.
I wioslo mniejszy ciezar, ale bez zarzucania.
https://youtu.be/qyrhwapBKW0

#mikrokoksy #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Dzisiejszy trening. PR'y we wszystkim.

Wszelkie uwagi mile widziane.

...
  • 10
@DywanTv: Siemka, dużo ci dają te buty na podwyższeniu? Pytam, bo sam mam problem zejść nisko w przysiadzie, oczywiście staram sie poprawić mobilność, ale zastanawiam się nad kupnem butów jako tymczasowe rozwiązanie
@adhoke908: Nie daja az tak duzo. Wygodniej mi sie siada zwyczajnie. A jesli nie dajesz rady wykonac poprawnie przysiadu, to niekoniecznie bedzie najlepsze rozwiazanie. I nie daj sobie wmowic, ze problem jest na pewno w tej mitycznej mobilnosci, to prosta odpowiedz, ktora latwo zbyc czlowieka. Wstaw siad na mirko i wtedy doradzimy cos. Stawiam flache, ze bez takich butow po naprawieniu ruchu bedziesz siadal az milo.

Oczywiscie mowie ciagle o siadzie
Ostatnia seria siadow zlapalem szerzej, w sumie ciekawie sie tak siada.


@DywanTv: Jeśli masz na tyle mobilną obręcz barkową złap na tyle wąsko, że prawie ręką dotkniesz naramiennych i zdaj relację
@Poemat: Naprawde mnie nie doceniasz, jesli myslisz, ze nie probowalem xD

Gdybym mial, to nie siadalbym lapiac szerzej. Nawet zwykly chwyt, gdzie mam palce wskazujace na pierscianiach powoduje pewien dyskomfort. Taki waski chwyt jak mowisz wymagalby poluzowania opasek na nadgarstki. Znacznie bardziej by cierpialy, sztange musialbym klasc wyzej, ale za to plecy trzymaloby sie latwiej spiete. Probowlem juz tego wszystkiego.

Musze cos pomyslec z ta mobilnoscia. Chociaz no mostki robilem prawie
@Poemat: Barki i nadgarstki to tam przezyje, ale biceps dostaje po dupie, ale tylko w jednej rece i to w tej, gdzie te zakresy ruchu mam delikatnie mniejsze, wiec moze bedzie to prosto poprawic.