Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@vartan: jaki pr? Ukradł ci coś ktoś kiedyś albo coś zniszczył? Do wpisywania mandatów za jakieś gówna pierwsi ale jak trzeba coś zrobić to już nie xD policja nie jest dla obywatela tylko przeciwko niemu
  • Odpowiedz
@vartan: komendancika d--a zapiekła, Piaseczno wiadomo przedsionek Warszawy i tylko w górę się idzie, a tu jakieś śmiecie śmią śmieć podważać kompetencje wzorowej jednostki!
i to jest właśnie państwo policyjne - byle komendancina z urażoną dumą może w taki sposób wykorzystywać siły państwowe do gnębienia normalnych obywateli. oby jego rodzina kiedyś została potraktowana tak samo.
  • Odpowiedz
@Krupier: Ja p------ę, właśnie obejrzałem film z całego tego zdarzenia. Mój mózg już nie ogarnia co się w tym kraju dzieje, daliśmy się zniewolić w imię jakiejś pseudo pandemii (200 tys. ofiar z czego nie wiadomo ile naprawdę faktycznie z powodu wirusa, POTĘŻNA pandemia).

A policja już jest dla mnie spalona. 27:40, kobieta zaczyna gadać, a te s--------y włączają ten propagandowy przekaz na cały regulator. Dramat, p--------a komuna.
Krupier - @Krupier: Ja p------ę, właśnie obejrzałem film z całego tego zdarzenia. Mój...
  • Odpowiedz
@vartan: Bóg, honor, ojczyzna. No chyba że poszukiwaną jest 16-letnia ładna dziewczyna, to wtedy stereotyp, znieczulica i debilizm.
  • Odpowiedz