Wpis z mikrobloga

@Majk_: Nie zapominajmy, że JE Rafał Kazimierz Trzaskowski brał udział w spotkaniach elitarnej grupy Bilderberg, podobnie jak takie zacne jednostki jak JE Radosław Tomasz Sikorski z Chobielina czy JE Jan Antony Vincent-Rostowski. To nie byle chłopek-ministrant z telewizora, tylko prawdziwa elita tego zdegradowanego przez konserwy kraju, z obyciem i kontaktami zagranicznymi.
  • Odpowiedz
Zabawię sie tu w adwokata diabła:
-Kandydat niezależny- Nie wiem czemu to ma być traktowane jako wada, jakby kandydat zależny był lepszy, mamy przecież Dudę jako synonim zależności, a nikt nie postrzega tego jako zalety. To powinne być neutralne czy dany człowiek jest z partii czy nie, liczą się predyspozycje.
-Fajnizm- No jest trochę, ale w porównaniu np. z Biedroniem nie wypada tak jaskrawo.
-Konserwatyzm\Tradycyjne wartości- Tak jak wyżej, jest umiarkowanie konserwatywny,
  • Odpowiedz
@Majk_: jako klasyczny liberał i monarchista z zamiłowania konserwatysta.

Jakbym miał do wyboru czajnik i Hołownie w drugiej turze to zawsze na czajnik zagłosuje, choćby to był Biedroń.

Nienawidzę takich fałszywych agentów których sponsorują szemrane typy, a oni sami udają katolików a są heretykami. Ha tfu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@muwieszeptem w drugiej turze transfer elektoratów między Hołownią a Trzaskowskim i tak będzie niemal stuprocentowy. Jestem pewien niemal że oni sobie oficjalnie przekażą poparcie
  • Odpowiedz
: Nie zapominajmy, że JE Rafał Kazimierz Trzaskowski brał udział w spotkaniach elitarnej grupy Bilderberg, podobnie jak takie zacne jednostki jak JE Radosław Tomasz Sikors


@RegularJohnny: ta. Czy Jolanta Pieńkowska xDDD
  • Odpowiedz
@Majk_: Kogo chcesz tym przekonać? Wykopków? Mam nadzieję, że memy robią równie duże wrażenie także na mieszkańcach polskiej prowincji, gdzie Trzask ma bardzo niskie notowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz