Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak to jest. Mam wykupione wakacje w tui na 20 czerwca. Na razie tui wyjazdów nie odwołuje. Zaliczka wpalcona 5% a reszta do doplaty za parę dni. Przy rezygnacji przepada zaliczka? Czy jeszcze jakieś opłaty naliczają?
#koronawirus #tui #wakacje
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dybiz001: to pozostaje ci czekać na decyzje TUI. Coraz więcej państw otwiera granice także dla turystów. Nawet Polska - według słów pani minister - w połowie czerwca będzie "otwarta".
Z ciekawości, gdzie wyjeżdżasz i jak wygląda tam sytuacja?
  • Odpowiedz
@dybiz001: Ja mam wakacje na rodos na 19 czerwca, zaplacilem zaliczke jak Ty, do 25.05 mam niby wplacic resztę, ale nie wierze że te wakacje się odbędą. Dzwoniłem dziś do nich zapytać, czemu to nie jest odwołane i czy mogę liczyć na zwrot zaliczki, dowiedziałem się że zaliczki nie odzyskam a wakacje - no cóż, nie są odwołane i tyle.
  • Odpowiedz
@takigosc: @dybiz001: Jakby co już odwołane do 25.06, ale zapewne dostaliście informację. Zaoferowali voucher, inną wycieczkę albo zwrot kosztów zaliczki. Wybrałem zwrot zaliczki, ale co ciekawe jak zapytałem czy zwrócą też za ubezpieczenie które opłaciłem to napisali, że nie i że mam pisać reklamacje. K----e.
  • Odpowiedz