Wpis z mikrobloga

@Szef_Wypoku: @nooneer: @deafpool: kilka lat temu moi znajomi ze szkoły na FB namawiali ludzi na MLM z FM Group. Nie dało im się oczywiście przegadać, że niczego w tym nie osiągną. Czuli się rekinami biznesu, zachowywali się jak by zjedli wszystkie rozumy. Ile satysfakcji miałem kiedy pewnego dnia zobaczyłem na ich tablicy post "zna ktoś dobrego prawnika? Chodzi o zwrot garnków za 4 tyś. złotych...".
A moja babcia kilka lat temu dostała telefon, że jej wnuk miał wypadek i prosi o kasę, bo inaczej będzie problem z policją. Ta zapłakana zadzwoniła na szczęście do mojej matki, a ta do mnie i mojego brata czy coś się stało. Pojechałem do babci i na miejscu zadzwoniłem na policję, że był taki telefon i za chwilę przyjedzie ktoś po pieniądze. Dzbany z policji przyjechały oznakowanym radiowozem i nikt się nie
@deafpool: o stary, jak miałem max 9lat i byłem u dziadków na wsi, to koleś od drobnego sprzętu agd został wygoniony przez mojego wujka, ale jak ten pojechał gdzieś na zakupy, to ten sam sprzedawca wrócił magicznie i omamił moją babcię i jej nawciskał tego sprzętu agd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jest mi dwa razy bardziej smutno, bo pamiętam, że ja i kuzynka jako szkraby się jaraliśmy