Wpis z mikrobloga

@nie_jem_grzybow: jak sobie przypomnicie czasy gdy PiS dochodził do władzy to PO wtedy też się śmiano z wyborców że tylko głupcy głosują na PiS.

Ten pan świetnie się wpisuje w taktykę dzielni rządź. Właśnie podzielił wyborców i teraz się cieszy pod nosem jaki z niego inteligent jest.

Świetna taktyka, obrażać potemcjalnych wyborców i śmiać się im w twarz. Poko i reszta już zaczyna gadać ze odkręcanie tego co PiS odwala zajmie
@Amestris: Na kogo mam głosować panie Włodek, żeby być tą intelektualną elitą?
- Platformę, która co wybory nie wie co ze sobą zrobić i co chwilę zmienia zdanie? W dodatku też zrobili masę rzeczy z którymi się nie zgadzałem bo uważałem, że są zamordystyczne.
- Lewicę, która obiecuje że osobom zarabiającym tyle co ja podniesie drastycznie podatki?
- PSL, które zawsze jechało na poparciu rolników kosztem reszty społeczeństwa?
- Konfederatów, którzy
Gdyby ktoś wmawiał ci przez tyle lat, ze jesteś debilem (obojętne czy jesteś czy nie), byłbyś w stanie darzyć go jakakolwiek sympatia? Raczej nie. Niestety - opozycja w postaci KO nie potrafi zrozumieć prostych mechanizmów, co między innymi jest powodem, dla którego PiS ciagle wygrywa.


@FilusN: ale PiS ma bardzo mało wyborców zaangażowanych w ich partię. W większości są to po prostu społeczne prostytutki, które głosują na nich za 13 emeryturę
Właśnie podzielił wyborców i teraz się cieszy pod nosem jaki z niego inteligent jest.


@j3sion: nie, on po prostu stwierdził fakt, który, tak jak piszesz, wszyscy poza omawianymi widzą i który potwierdza się każdego dnia rządów PiS tych i poprzednich.

Czy to ich obraża czy nie to nie ma znaczenia, bo oni i tak zagłosują za kasą lub przeciw wrogowi. Z tym się nie da wygrać czy ich przekonać dopóki kiełbasa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greenbong: szkoda ze nie wszyscy. Mam w domu dziadków, którzy najchętniej to by życie za Kaczora oddali. Ostatnio usłyszałam, że Duda to drugi najlepszy prezydent w historii Polski zaraz po Jarku XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tommy__: No już chyba przeciwnicy 5G lepsi niż ci złodzieje. Oni chociaż chcą znieść 500+.
Nigdy nikomu nie dogodzisz, zawsze każda partia będzie miała coś co każdemu nie będzie się podobało, niemniej jednak trzeba wybierać mniejsze zło
@jakubz: wiesz co, jeśli chodzi o przedstawicieli platformy to są z reguły osoby bardzo dobrze wykształcone będące wykładowcami na zagranicznych uczelniach i sami studiujący np na Oksfordzie. Wiem, w PiS też jest ich sporo ale procentowo PO akurat bije wszystkie inne partie na głowę jeśli chodzi o poziom wykształcenia przedstawicieli. PO to są buce i złodzieje ale nie można im zarzucić braku doświadczenia i wiedzy; natomiast PiS można przyrównać do rady
@Amestris: @jakubz: @nie_jem_grzybow: więcej takich głosów, a nigdy opozycja nie wygra.
Czy ktoś w tym ten Pan zastanowił się choć przez chwilę jak się poczuje wyborca PIS u po przeczytaniu tego, czy najdzie go refleksja na zmianę, czy złość.
Łatwo krzyczeć GŁUPCY, ale zmienić coś w tych głupcach, przekonać do siebie, to jak na razie przez 30lat wolności się nie udało żadnemu "mądremu".