Wpis z mikrobloga

@jakubz: Przegrywają, bo PIS przekształcił cały aparat państwa, wszystkie struktury i wydatki budżetowe w machinę namawiającą do głosowania na tę partię.
Z tym molochem bardzo ciężko wygrać mając jedynie pieniądze z subwencji na kampanię i ograniczony czas w mediach.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszyło przekonanie wyborców po ze są jakąś elitą intelektualną... Mija 5 lat i nadal nie rozumieją czemu przegrywają wybory...


@jakubz: nie trzeba być elitą intelektualną aby mieć świadomość tego, co odwala pis, natomiast to powinno ci uzmysłowić jak nisko trzeba upaść aby na nich głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przegrali, bo wybuchła afera taśmowa i bo polaczki są za głupie, by zrozumieć konieczność podwyżki wieku emerytalnego. Tak by rządzili trzecią kadencję.


@koroluk: no i nie zapomnij o "Niebezpiecznych związkach". Za ten stek kłamstw Sumliński powinien beknąć.
  • Odpowiedz
@Amestris: a ja rozumiem to, co powiedział @jakubz
Nasza opozycja nie jest na tyle rozgarnięta żeby nie mowić o Polakach głosujących na PiS, ze są gorsi. Przecież to jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, ze dobrze robią, nie głosując na ludzi, którzy traktują ich z pogarda. Gdyby ktoś wmawiał ci przez tyle lat, ze jesteś debilem (obojętne czy jesteś czy nie), byłbyś w stanie darzyć go jakakolwiek sympatia? Raczej nie. Niestety
  • Odpowiedz
Przegrali, bo wybuchła afera taśmowa i bo polaczki są za głupie, by zrozumieć konieczność podwyżki wieku emerytalnego. Tak by rządzili trzecią kadencję.


@Royal_Email: Sama nie wybuchła. Oby Bogusław Wołoszański żył 150 lat i zdążył nagrać sensacje XXIw o niej. Które mocarstwo na niej skorzystało? :)
  • Odpowiedz
@jakubz: Nie mogę słuchać tego #!$%@?, że wyborcy PO nie mogą mówić wprost, że pisowski odpad to karaluchy najniższego sortu i to jest wina, że przegrywają wybory xD Nie, przegrywają bo więcej jest właśnie karaluchów bez honoru, którzy matkę by sprzedali za 115 euro.
  • Odpowiedz