Wpis z mikrobloga

@KozakCzerwony sam wyciągnąłeś ten kadr? Idealistyczne zdjęcie. Zdeptana Polska flaga na ziemi, obywatel potraktowany gazem i zomo w tle. Myśle, ze to zdjęcie budzi emocje i moze pomoc coś zmienić
  • Odpowiedz
  • 88
@Kliko dla niektórych ważny kawałek, bo coś oznacza, więc daruj sobie takie wysrywy. Jak wspominałem nie czuje się patriotą, ale szanuję przywiązanie do tradycji i patriotycznych wartości jakie ma np: moja mama. Nie muszę podzielać, ale umiem uszanować, w przeciwieństwie do ciebie wieśniaku.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: co za #!$%@? jak wyglądały marsze niepodleglosci pacyfikowane przez policje za PO protesty kibicow przrciw tuskowi wyroki wiezienia kary finansowe.prowokacje ze spaleniem budki.teraz wielkie zdziwienie bo akurat wtedy kibicowaliscie policji bo tlukli waszych przeciwnikow.zawsze policja jest przeciw obywatelowi
  • Odpowiedz
  • 9
@Fobiczek ustawione czy nie, i tak jest wymowne i świetnie odzwierciedla to co robi z krajem PiSowski śmietnik. W dodatku przy PiSowskiej propagandzie i cyrkach TVPiS takie ustawiane zdjęcie to mały pikuś ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 16
@SipaXtra ja nie kibicowałem żadnej policji w takich sytuacjach. Piszę tylko o wymowie zdjęcia i o tym, że jest świetną metaforą obecnej Polski. I jak w życiu bym na Tuska i na PO zagłosował to nazwałbym ich zaledwie bandą nieudaczników, złodziei i kłamców, ale jeszcze nie zgrają hiperkomuchów i totalitarystów. Idź być pisowską scierą gdzie indziej.
  • Odpowiedz