Wpis z mikrobloga

@KozakCzerwony: patriotyzm patriotyzmem ale przyklejanie niewiadomo jak smutnych historii do zdjęcia nie ma z patriotyzmem nic wspólnego, poza tym że jest flaga. Równie dobrze możnaby włożyć flagę do kosza (co też się zdarza po protestach) i zrobić zdjęcie w otoczeniu puszek kustosza i też nagle zdjęcie nabiera "znaczeń" że głowa mała. W ogóle zrób zdjęcie czegokolwiek, dodaj flagę i można odpalać romantyczne #!$%@?.

No ale to lata edukacji i interpretacji wierszy
@KondominiumKatoSocjalistyczne #!$%@? jakby tą flagę wymyślił PiS. Doprawdy w szkole cię nie uczyli z czym się ją utożsamia? Przykre, że kojarzysz ją tylko z tym.

@AlfredoDiStefano też mnie to boli, ale jak już mówiłem - chodzi mi oto, że zdjęcie świetnie oddaje obecną sytuację

@Sojerr nie no #!$%@? fotka strapionego gościa nad podeptaną flagą symbolizująca (bo tak ogólnie będzie rozumiana) ubolewanie nad sytuacją kraju wcale nie ma nic w sobie patriotycznego, wcale.
#!$%@? jakby tą flagę wymyślił PiS. Doprawdy w szkole cię nie uczyli z czym się ją utożsamia? Przykre, że kojarzysz ją tylko z tym.


@KozakCzerwony: człowieku polską rządzili idioci i ludzie bez honoru także w przeszłości, niby czemu znikała 3 krotnie z map? Niby czemu używali dzieci w celach wojennych (pomnik małego powstańca)?
@KozakCzerwony: Wszyscy normalnie odeszli a jeden lamus kucnął żeby popłakać nagle w ciągu sekundy wyskoczyli reporteży żeby zrobić to tragiczne zdjęcie stylem wzorując się na ofiary wojny w syrii. Prawie tak dramatyczne jak kładzenie się uczestnika Kodu na ziemi i kątem oka patrzenie czy nagrywają. Żenada.