Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi ostatnio jak wpisy, w których znaki interpunkcyjne są po spacji. Skąd się biorą te nawyki? Na prawdę ludzie już nic nie czytają? W żadnej gazecie, książce, artykule w internecie nie daje się spacji przed znakiem interpunkcyjnym. Nawet w smartfonach już jest patent na kropkę po wciśnięciu szybko dwa razy spacji a i tak ktoś z uporem maniaka daje spację i kropkę... Dlaczego?
Kiedy czytam coś takiego to mam wrażenie, że po drugiej stronie siedzi ktoś z lekkim upośledzeniem umysłowym.
#boldupy #jezykpolski #zalesie
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TwujKasztan: Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi ostatnio jak wpisy , w których znaki interpunkcyjne są po spacji . Skąd się biorą te nawyki ? Na prawdę ludzie już nic nie czytają ? W żadnej gazecie , książce , artykule w internecie nie daje się spacji przed znakiem interpunkcyjnym . Nawet w smartfonach już jest patent na kropkę po wciśnięciu szybko dwa razy spacji a i tak ktoś z uporem
Mnie wlurwia natomiast to ze trzeba robić po kropce spacje aby zaczac nowe zdanie. #!$%@? to jest i burzy cała harmonię teksty. Najlepiej #!$%@?ć trend robienia kilometrowych odstępów zeby jeden debil z drugim odróżnili zdania.
pierwszy raz w Internecie i odkrywasz, że ludzie są totalnym idiotami, co? Pamiętam, też mnie to zszokowało kiedyś. W sumie dalej nie mogę się nadziwić, że to jest w aż takiej skali.


@ziuaxa: nie, nie pierwszy raz. I tak jak Ty obserwuję to od dawna i umieram w środku jak widzę, że ten trend się rozpowszechnia. Podobnie jak z "siema" na do widzenia. Walka jest z góry skazana na porażkę.