Wpis z mikrobloga

Hej w związku z tym, ze ostatnio czuje się smutna, samotna postanowiłam umówić się z jednym z plusujących ten wpis Mirkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (może ktoś tez się tak czuje).
Mieszkam w okolicach Warszawy
Cel to przede wszystkim poznanie kogoś, nie mówię, ze to od razu randka
Chętnych zapraszam do plusowania, potem zrobię jakieś losowanie!
To nie bait, dla potwierdzenia później mogę wstawić jakieś zdjęcie ze spotkania
#milosc #zwiazki #relacjemiedzyludzkie #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa i trochę #randkujzwykopem
  • 193
  • Odpowiedz
@horus666: trochę nie rozumiem skąd ten jad z twojej strony. To co kreuje się w internecie czasem może znacznie dobiegać od rzeczywistości. Nigdy nie wiesz czy to co widzisz jest lustrzanym odbiciem, czy prawdą, a może czymś pomiędzy ;)
  • Odpowiedz
@Dante_alighieri: Tak.. mhm.. pisanie o tym, że czujesz się nieatrakycjne blbabla, innym razem zarzucanie, że mężczyźni myślą tylko o jednym to jest właśnie tworzenie wizerunku xD Albo masz jakiś wybitny talent albo jesteś zwykłą zdesperowaną, znudzoną i marudną kokietką.
  • Odpowiedz
@horus666: Ja nie oceniam cię po twoich wpisach „dzień dobry, scierwa” i tego typu, ale szanuje twoja opinie i każdy może mieć swoje zdanie wiec jak uważasz. Twoje słowa za dużo tu nie wnoszą, ale jeśli czujesz się lepiej pisząc to, to smialo
  • Odpowiedz
@Dante_alighieri: Tylko, że ja się wygłupiam, a Ty piszesz to serio ;) nie chcę niczego wnosić do tej rozmowy, współczuje tylko temu szczęściarzowi, który będzie #!$%@?ł n kilometrów tylko po to, żeby z Tobą pogadać, bo Ci się nudzi po prostu.
  • Odpowiedz
@horus666: Napisalam, ze nie jesteś w stanie ocenić tak naprawdę czy pisze to naprawdę, czy nie. Jednak chyba chcesz, bo cały czas coś odpisujesz i próbujesz dowieźć swego xD
A tu cię odsyłam do moich komentarzy wyzej gdzie wypowiedziałam się na temat odległości i tego kto do kogo może przyjechać ;) + to losowanie nie ma na celu spotkania się z kimś, bo tylko MI się nudzi. Może po prostu ktoś
  • Odpowiedz
Napisalam, ze nie jesteś w stanie ocenić tak naprawdę czy pisze to naprawdę, czy nie. Jednak chyba chcesz, bo cały czas coś odpisujesz i próbujesz dowieźć swego xD

@Dante_alighieri: No, nie, to wcale nie jest prawda. Wiesz, dla kogoś z przeciętnym (chociaż wątpię, że przeciętnym jest to, co tu się odwala) rozumem, to co tu wychodzi świadczy o człowieku.

Może po prostu ktoś tak samo potrzebuje rozmowy i będzie to miłym
  • Odpowiedz