Wpis z mikrobloga

no więc wcoorviiłm się
ale od początku
bo ogólnie to morze nie wiecie ale jest już znowu dostępny Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel normalnie do kupienia w różnych miejscach po w miarę normalnych cenach :3
bo z miesiąc temu wgl nie było tzn jakieś bardzo nieliczne sklepiki pokazywały że jest albo januszerka na allegro ale to w cenach #!$%@? i za dostawę cza by bulić kolejne kilkanaście cbl no słaby interes generalnie chociaż w akcie desperacji rozważałm ten krok :/
no ale na szczęście zwlekałm z tym na tyle długo że znowu jest normalnie a januszom spekulantom siusiak w ucho :3


no nie ważne
w każdym razie zamówiłm sb z odbiorem w dozie który sb dotychczas ceniłem bardzo bo cenki spoko i odebrać morzna np na centralnym łatwo i ogólnie git
no ale tym razem nie zdecydowałm się na centralny bo nie kręcę się po centrum ostatnio i ogólnie wolę bez naprawdę pilnej potrzeby nie zachodzić do tej mekki wszelakich miłośników podróży małych i dużych ha tfu
tylko zamówiłm sb w miaaaaę w pobliże domku i sb poszłem i jak zbliżałm się na miejsce to mój niepokój wzbudziła ciemność bijąca od apteki
no i gurwa słusznie bo okazało się że zamknięte gurwa
kilkanaście minut po 21 chociaż na góglu i na na samej stronie dozu jest napisane wyraźnie że do 23
no ale #!$%@? z tego skoro morzna powiesić na drzwiach karteczkę że czynne do 21 i pjerdol się zapraszamy na centralny w razie czego
tak gurwa pojadę na centralny odebrać zamówienie złożone tutaj
no więc generalnie pies z wami uprawiał seks doz.pl pluję na was ha tfu
nie no serio się wcoorviłm bo to był główny powód dla którego opuściłm piwnicę
myślałm że w końcu wysmaruję aloesikiem mój umęczony ryj i się totalnie nie mogłem tego doczekać a tu gówno bo jacyś niepowiemktoboniechcębana stwierdzili że skrócą czas otwarcia o 2h od tak z dupy i dowiesz się o tym jak już dojdziesz na miejsce zapapieżając jak #!$%@? żeby zdążyć też po tym do innych miejsc do których niezbyt zdążasz przez to że niepotrzebnie lazłeś do tego gunwa
i to nie jest tak że dzisiaj wyjątkowo bo cokolwiek tylko od dwóch miechów jak się okazuje tak jest

no dobra to nie był jedyny powód wyjścia bo do dzisiaj też w superpharmie była promka na szczoteczki curaprox i chciałem wypróbować czy serio są takie zajebiste i mięciutkie
niestety nie było już tej którą najbardziej rozważałm czyli ortho ;/
no więc wziąłm ultra soft smart
tzn ją też na początku rozważałm i to dużo bardziej niż ortho bo jest niby jeszcze bardziej mięciuchna i ma więcej włosków (7600 vs 5460) i wgl
ale potem po namyśle stw że morze jednak ortodontyczna wersja bo niby bardziej pasi do aparaciku nwm
no ale ta też spk wsm
no ale na superpharm też ha tfu mocne bo ten miesiąc temu jak chciałem żelik bo mi się skończył i nie było gdzie kupić to pomyślałem że morze wezmę już póki co 55ml w superpharmie właśnie bo na stronie był dostępny i nawet jakaś promka była (chociaż ofc i tak było to fhui mniej opłacalne niż duża butla) tzn ofc nie ma gwarancji że na sklepie by był no ale to nie zmienia w żaden sposób przesłania tej historii
no więc normalnie to gówno jest czynne niby do 22 wtedy sprawdziłem i wg gógla było do 21 przyszedłem chwilę po 20 i uj
też #!$%@? karteczka że czynne do 20 bo tak i uj (na stronie nie sprawdzałm więc nwm jak było i teraz już nie sprawdzę bo chyba jest już normalnie czynny)
tak czy siak pluję za to

a i na lidl też pluję bo jak jest napisane że do 23 to powinno być do 23 i no nwm gurwa o 22:50 powinienem chyba jeszcze w miarę normalnie móc się przemieszczać po sklepie i kupić to po co przyszłm a nie że jakiś seba dostaje szału macicy PROSZĘ PANA ZAMYKAMY SKLEP i się nie chce odpapieżyć przez co w pośpiechu biorę pierwsze lepsze pomidorki przez co potencjalnie niekorzystnie rozporządzam swoim majątkiem bo być morze te z promocji gdzieś jednak były ale dobrze ukryte czego niestety się nie dowiem bo ktoś koniecznie musiał wyjść parę minut przed czasem
odbyt sb zamknij patafianie ha tfu

no i generalnie podsumowując nie zdobyłem tego na czym najbardziej mi zależało czyli aloesika kochanego mojego ale kilka fajnych itemków i tak wpadło patrz picrel



#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #chwalesie #zalesie #truestory #niecoolstory #ehhhhhhhhhhhhh #bloglajfstajlowychodtoka #chodtokowypamientniczek #stomatologia
Chodtok - no więc wcoorviiłm się
ale od początku
bo ogólnie to morze nie wiecie ale...

źródło: comment_1589410317Guyr7A4YlxKyAs8V6xV2zY.jpg

Pobierz