Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie jakąś firmę/sklep godne polecenia jeśli chodzi o t-shirty? Białe, bez żadnych napisów, bez żadnych udziwnień. Po prostu dobrej jakości koszulka.Gruba bawełna, dobrze skręcona, porządne szwy, dobrze spasowana… Wiece, o co chodzi.
Rozważam BOSSa, bo chociaż mają logo, to jest ono w formie naszywki w kolorze koszulki, więc aż tak ich nie widać, no ale może uda się znaleźć coś dobrego za połowę albo 3/4 ich ceny.

#modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear
  • 8
@rand0mized: No kiedyś było tutaj kilku co zjechali mnie jak mogę wydawać 80-120 zł na jedną koszulkę CK czy Bossa, skoro nie ma żadnych różnic w jakości z taką za 40, więc dam takim osobom teraz szansę coś polecić, chociaż zbyt dużej nadziei sobie nie robię.
Normalnie by mi nie było szkoda wydać na coś droższego, ale właśnie załatwiłem sobie z 7 koszulek, bo jakieś gówno z kolorowymi wstawkami puściło kolor,
@rand0mized: Powiem Ci tak, ten trójpak jest spoko, tylko kupiłem o rozmiar za małe i nie ukrywam, że są obcisłe, tym bardziej, że ostatnio zdarzyło mi się przytyć. Ale jeśli masz normalne proporcje, to jak najbardziej polecam.