Wpis z mikrobloga

nie mam pomp wodnych na terenach ktore sa nakreslone w zakladce "polluted" (tej fioletowej). nadmienie, ze to moja pierwsza gra w cities:skylines, bardzo mi sie spodobalo no i #!$%@? wyszla, bo utknalem :(
@qyk: wczesniej bylo spoko, dopiero jak zoo wbilem na 4lvl to sie pojawily choroby xD a tak to nikt nie chorowal przez te kwestie. pompownie wody mam daleeko, przed miejscami, w ktorych wylewam nieczystosci. w zasadzie mam kolonie w ktorej mam wszystkie pompownie, a na drugim koncu mapy kolonie, gdzie obok siebie sa wylewane nieczystosci. oczywiscie zwrocilem uwagi na prad rzeki - pompownie sa umiejscowione tak, zeby nieczystosci nie szly wraz
@asenjo teraz zobaczyłem drogi screen.

Może to zanieczyszczenie koło pomp. Albo poczekać aż zniknie, ano przesunąć pompy, albo zainstalować oczyszczacz (w sekcji śmieci chyba), ale nie wiem czy masz dostępny
@Bubedron: ten oczyszczasz tez zajebisty jest, drogi w #!$%@? w utrzymaniu a gowno daje pojedynczy. a, no i oczywiscie >spalanie smieci jako ekologiczne i lepsze dla natury od skladowiska xD

no ale dosc daleko jest to zanieczyszczenie kolo pomp, jesli myslimy o tym na ziemi przy odplywach scieku. jesli mowimy o tym przy pompowniach wody, to chodzi o to na srodku, to kolko? nie mam pojecia dlaczego to tam jest, teraz
@asenjo nigdy nie widziałem więcej niż kilka procent zanieczyszczenia wody, a ludzie chirurgii 3

Miałem na myśli zanieczyszczenie w wodzie.

Mogło zostać po wcześniejszych ściekach