Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurza mnie niezaradność mojego chłopaka. Niby wszystko jest ok ale takie głupoty. Nie zna się na samochodach. Niby nie problem, są mechanicy. Ale strasznie traci przez to w moich oczach. Chłopaki moich koleżanek interesują się autami, oglądają na olx, znają każdą część, wiedzą co i jak, wszystko sami wymieniają, jak tylko coś się dzieje to od razu do chłopaka i wszystko mają zrobione. To tylko taki przykład. Idzie do sklepu, za każdym razem zakłada te rękawiczki chyba z minute, dezynfekuje, zanim ogarnie gdzie co jest itd... to już 5 chlopa wejdzie i wyjdzie ze sklepu po to co mają wziąć. Wszystko ja muszę organizować. Weekendy tylko z moimi znajomymi albo rodziną, jakbym ja nie ogarnęła sylwestra to byśmy siedzieli w domu. Ok jest małomówny i cichy, potrafi się odezwać pare razy na godzine ale nawet tacy ludzie mają jakieś swoje życie i ja też chcialabym iść do jego znajomych (których nie ma) Wiecznie tylko on nie wie on się nie zna na tym. Nie ma w nim żadnej inicjatywy. I nie chodzi o kasę, bo dobrze zarabia i oczywiście że nie musi się znać na wszystkim ale strasznie przez to traci w moich oczach. Już bym wolała chyba żeby robił w jakiejś fabryce i zarabiał 3 tys ale znał się na wszystkim, zrobił wszystko koło domu, był męski. W seksie podobnie. Zazwyczaj on inicjuje, ale za chwile to ja muszę wszystkim się zajmować. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb98fcb46fe92d49c8d06ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 100
@alfka: O to to! Pierwsza podstawowa sprawa to to, że trzeba mieć partnera który nie jest dorosłym dzieckiem. Myśle, że OPka wie, ze musi zerwać z tym gościem, ale po prostu chciała się wyżalić.
@Mav: ale to ty i są też rzeczy proste których też nie będziesz umiał robić, a ktoś inny to zrobi. Lubisz grzebać przy aucie, to sobie lubisz, ale nie każdy musi, bo ty to lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiedza jest prawdziwą wartością


@Mav: ale jaka wiedza? Nie robię przy autach i się tym nie interesuję to przecież mogę umieć inne rzeczy. Tak, wykształcenie i wiedza
@Arkos12: @pilkarskiswir: @Renifer60: @drzuo:

Ale #!$%@? o tych autach. >Wymieniałem czesci zawieszenia, czesci elektronicze, pompy, wiatraki i inne #!$%@? w aucie 30 letnim i 5 letnim bo takimi jezdze. Jak bym mial z kazdym gownem jechac do mechanika to by mi bylo szkoda czasu bo sam szybciej sam ogarne i auto nie stoi dwa dni.


@Mav: już miałem to samo pisać, ale mnie wyręczyłeś :D
Ci co
Ci co to pieprzą jakie to auta dzisiaj nie są skomplikowane, chyba zwyczajnie próbują sobie usprawiedliwia


@Zrobiony_bobr: nie, wszystko jest proste jak ma się jakiekolwiek obycie i cię to interesuje. Dla świeżaka zawsze to będzie trudne, a po zaznajomieniu się z podstawami idzie już z górki, gdy robimy nowe rzeczy.

Nie zmienia to faktu, że do niektórych rzeczy trzeba mieć po prostu sprzęt. W niektórych autach można powiedzieć że wszystko jest
wszystko jest proste jak ma się jakiekolwiek obycie i cię to interesuje. Dla świeżaka zawsze to będzie trudne


@Renifer60: ale przecież o to dokładnie chodziło w mojej wypowiedzi. Każdy kiedyś był swieżakiem i albo zadawał głupie pytania, albo siedział i czytał co i jak działa. Tylko jest taka różnica, że żeby nie być swieżakiem, trzeba sie tematem zainteresować, ale jak ktoś nie widzi takiej potrzeby, to tego nie zrobi i jak
@Zrobiony_bobr Tylko po co mam tracić czas i pieniądze na uczenie się rzeczy które mi się przydadzą raz w życiu? Dla mnie auto ma jechać do przodu a w jaki sposób mnie nie interesuje a i zabawa w babranie się w smarze mnie nigdy nie kręciła. Jak mi się auto #!$%@? to mam nie iść do pracy żeby się z nim bawić, załatwiać części i samemu naprawiać? Czy może je tak trzymać
Tylko po co mam tracić czas i pieniądze na uczenie się rzeczy które mi się przydadzą raz w życiu?

Jeśli ktoś zarabia więcej niż ktoś świadczący usługę to robienie samemu to jest strata pieniędzy.


@drzuo: brawo! Przecież ja jak najbardziej to rozumiem. Ba! Nawet pochwalam takie podejście, bo w ten sposób zarabiając więcej i przeznaczając te pieniądze na usługi, wspierasz i napędzasz rynek!
Ale, jak już doszliśmy do wniosku, że się
I co w tym nieprawidłowego?


@drzuo: ale w czym? W napędzaniu gospodarki, czy #!$%@? farmazonów jaka to motoryzacja nie jest skomplikowana?
Przestań się już kompromitować i przyznaj się po prostu do błędu, który Ci wytknąłem, a nie teraz bronisz tezę o której wcześniej ani ja, ani Ty nie wspominałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arkos12: Jeden z mechaników u ktorych byłem zostawił mi klucz pod maską, inny non stop zamawiał złe części aż mu palcem musiałem pokazać, duże porządne serwisy.
Właśnie dlatego że robię jedno auto na miesiąc a nie 10 aut dziennie mogę sobie pozwolić na dokładność. W przykręcaniu śrub nie ma duzej filozofii, sprobuj kiedyś xD
często wolę oddać do fachowca, bo nie sprawia mi to żadnej przyjemności i tylko się #!$%@? jak coś zrobię źle i stracę czas, który móglbym wykorzystać lepiej


@Arkos12: no i gitara! Tak trzymaj! Tylko przestań #!$%@?ć farmazony o tym, że przy współczesnych autach bez narzędzi autoryzowanych od NASA nic nie można zrobić, ok? Ktoś jeszcze zobaczy te Twoje wywody, uwierzy Ci i się zniechęci, a może byłoby to jego nowe hobby!
nie masz diesla, prawda?


@Zrobiony_bobr: nie mam, ale widziałem u paru kolegów, że tam zazwyczaj nie ma nawet jak ręki wsadzić :D
podejrzewam, że wszystko normalnie da się porobić pod chmurką, ale wymaga to znacznie większego nakładu czasu, bo trochę trzeba narozbierać
ta i uważasz, że samemu zrobisz lepiej, jeżeli robisz coś 10 razy w życiu, podczas gdy taki mechanik robi takie rzeczy 10 razy na miesiąc


@Arkos12: dla mechanika liczy się pieniądz, on musi robić szybko, żeby jak najwięcej zarobić. Nie musi być dokładnie, ani dobrze, grunt, żeby klient się nie zorientował, że fuszerka. #!$%@?, 1 na 20 przyjdzie z reklamacją to zrobimy jeszcze raz, ale i tak jesteśmy do przodu.
Ty