Wpis z mikrobloga

Jak ktoś sprzedawał samochód czy motocykl, też użerał się z takimi cymbałami?
Umawia się - nie przychodzi.
Nagrywa filmiki, totalnie WSZYSTKO sprawdza, maca, rusza. Pyta o rzeczy o których nawet nigdy nie słyszałem
Proponuje sprawdzenie w serwisie, jeśli coś będzie nie tak JA za to mam zapłacić ¯\_(ツ)_/¯
Narzekania że x właściciel, że czemu nie serwisowany w autoryzowanym salonie.
Ja już powoli mam dosyć. Uczciwie wszystko pokazałem, opisałem, tłumaczę. A to co mnie spotyka to jakiś absurd.
Wy też tak mieliście?
#motocykle #motoryzacja #samochody #sprzedaz #olx
  • 46
@JesMan: Sprzedawałem auto w lutym - krajowe, 13 letnie, bylem 2 właścicielem od 5 lat. takie pytania były na porządku dziennym, nie wytrzymałem jak usłyszałem pytanie czy były palone papierosy w aucie, odpowiadam że nie bo nie pale, to pan zapytał czy nie wiem może czy poprzedni właściciel nie palił bo on nie lubi zapachu papierosów.
@Crow7422: @ethics: @Waderra: Marudził że już 800zł wydał na takie sprawdzenia. Sprzedawcy zapewniali że cycuś glancuś. A okazywało się że nie, dlatego teraz proponował że jak wszystko git to on płaci. A jak nie to ja za swoje oszustwo zapłacę ( ͡º ͜ʖ͡º) Kilkuletnia maszyna. Wyciągnie świece przepalona i co? Ja płacę?
Śmiechy
@JesMan: sprzedawałem Yamahę 125 w marcu, dowiedziałem się że "rama spawana i on pewnie kradziony jest" no tak bo przecież spaw na stalowej ramie wygląda identycznie jak spaw robota w aluminiowej ramie...
sprzedawałem Yamahę 125 w marcu, dowiedziałem się że "rama spawana i on pewnie kradziony jest"


@LRKUBA: nawet jakby rama była spawana to co mu to przeszkadza? Na torze nie będzie 300km/h rozwijać aby mu jakieś lekkie odchyły geometrii przeszkadzały.
@JesMan oj psychopaci są wszędzie, on pewnie nagrywał yyy nie wien po co xd jego prawo być zjebem umysłowym, dla mnie w zadbanym i nie piłowanym moto nie ma prawa wypadać dwójka, reszta to pierdoły (o ile nie był po szlifie)
Kilkuletnia maszyna. Wyciągnie świece przepalona i co? Ja płacę?


@JesMan: a to nie wiesz jakie swiece masz? Jak mowisz ze auto sprawne to ktos oczekuje, ze ma byc sprawne.
Bo jak mowisz ze nie wiesz - to ktos sobie opinie wyrabia o TObie jakie masz pojecie o swoim sprzecie / podejscie do serwisu.

#!$%@? jest to ze sprzedawcy zawsze tak mowia, ostatni raport z bimmercheck na ktory wydalem swoja dniowke wyliczyl
@InterferonAlfa_STG: polecam isc do salonu w takim razie ;-) Świecą po 1k km naturalnie będzie nosiła ślady użytkowania Ale czy to dyskwalifikacja i ja płace? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do salonu i nówki brać Wtedy nie trzeba żadnego wkładu finansowego
@JesMan:

Świecą po 1k km naturalnie będzie nosiła ślady użytkowania

No przed chwila mowiles ze upalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co mi #!$%@? #!$%@? o nowkach z salonu.
Placisz kiedy #!$%@? komus ordynarna scieme.

Gosciu mi w trzech rozmowach na matke przyrzekał ze auto w pierwszym lakierze i ze mi swoj miernik pozyczy.
Widzisz #!$%@? roznice?
Najmniej bylo 300 nm, kazde drzwi z innego rocznika.
InterferonAlfa_STG - @JesMan: 
 Świecą po 1k km naturalnie będzie nosiła ślady użytko...

źródło: comment_1589186578fyMh0RxnPWMyRoAa11vMFx.jpg

Pobierz
@InterferonAlfa_STG: pytanie jeszcze co znaczy sprawne ? dla jednych sprawne tzn że wszystko sprawne silnik zawieszenie, każdy dodatek każdy prze łączniczek, światło w bagażniku itp. i jeszcze będzie kręcił nosem bo żarówka spalona albo instalacja gdzieś po drodze uwalona do światła w bagażniku/
@kwaz1: no to sie precyzuje przed takimi ustaleniami, mozesz to sobie z druga osoba nagrac.
Dla mnie sprawne to jest jak w samochod warty 60k na wejsciu masz do wlozenia mniej niz 3000.
Bo jak Ci rzeczoznawca wysyla okolo 120 punktow, ktore nie mieszcza sie na dwoch kartkach papieru to nie jest sprawne. Nawet jezeli jezdzi, skreca i hamuje (bo pod katem takiej sprawnosci to sie ocenia auta za 2-5k)
@InterferonAlfa_STG: Nie spinaj się tak synu bo Ci gumka w majtkach pęknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Point is... dla kogo jest to temat nie do przejścia. Zakres masz od świecy po 1kkm do #!$%@? ramy w moto. Kto czego oczekuje, ale w przypadku sprawdzania w serwisie wychodzi kwiatek z tą świeca, po czym ja miałbym płacić to wiesz... heheszki :)
@JesMan: w zadnym serwisie nie sprawdzaja swiec ani nie sprawdzaja kompresji manometrem, takze troche z dupy argument.
Byles kiedys w ogole w jakims warsztacie?
Tam pracuja ludzie w wyksztalceniem kierunkowym, takze Ci beda w stanie pewnie nawet na planszy pokazac jak wyglada swieca upalona, a jak po 1k,5kkm