Wpis z mikrobloga

szkoda, że babki i Edzia już nie ma


@modzelem: Paździoch też ledwo dyszy, ale ciągają go na plan, żeby chłopina jeszcze zarabiał póki może (a już praktycznie nie może, bo nie pamięta tekstu; dlatego ma jedną, góra dwie kwestie na odcinek). Kilka postaci wprowadzonych później też już zmarło (m.in. Zofia Czerwińska).

Generalnie nigdy nie lubiłem najstarszych Kiepskich, w ostatnich latach bywało różnie, ale ostatnie 2 sezony są całkiem udane.
  • Odpowiedz
@Perthro sezon z 2008 roku był pierwszym bez Okiła. Osobiście nie uważam tego za jakąś granicę dobrych odcinków, jest naprawdę wiele fajnych odcinków do teraz. Zmieniła się trochę konwencja serialu, bo jest mniej świrowania a więcej o życiu i problemach typowego Janusza, którym stał się Ferdek kiedy się zestarzał. Nowi bohaterowie też nie każdemu odpowiadają.
  • Odpowiedz
@Impuls94: a ja uwazam ze mariolka to barzo dobra postac. wyobraz sobie ze bylaby od poczatku serialu. wtedy nikt by nie narzekal. wyrazista , konkretna , oddajaca typoiwa polska lambadziare postac.
  • Odpowiedz
@rales: Kiepscy byli arcydziełem do 2011 roku kiedy to niestety zmienili formułę serialu chodź potem też zdarzały się złote odcinki ale to już nie było to samo.
  • Odpowiedz
Nigdy nie mieli pomysłu na postać Mariolki


@Impuls94: Mi się wydaje że mieli, ale ona sie gdzieś po drodze mocno rozjechała. Mariolka miała być taką satyryczną wannabe zachodnią nastolatką co czyta brawo, wtrąca angielskie słówka i ma niby spoko luzackich trendy znajomych. Wyszło takie w sumie nie wiadomo co.
  • Odpowiedz