Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@? w polskiej #polityka ?

Brak czegoś po środku. Poszedł bym na strajk przedsiębiorców, bo uważam że to aktualnie najbardziej dymana grupa w Polsce, a jednocześnie jedna z najbardziej potrzebnych do funkcjonowania gospodarki. Tylko że jak słyszę że w trakcie tych strajków pieprzy się głupoty o #5g to już mam dość. Serio, jestem za strajkiem przedsiębiorców ale przeciwko foliarskim debilom.

Tak samo, jeśli chodzi o partie polityczne. Z jednej strony #konfederacja i #korwin mają spoko poglądy jeśli chodzi o gospodarkę, ale z drugiej strony mentalnie żyją w średniowieczu i nawet z tym nie handlujcie.

Lewica z kolei denerwuje mnie tym że spoko, nie wchodzimy obywatelom do łóżek i nie kumamy się z kościołem, ale polityka gospodrarcza to przede wszystkim socjal i rozdawanie pieniędzy.

Czemu w tym kraju nie ma ludzi, którzy z jednej strony są za wolnością gospodarczą, a z drugiej strony za światopoglądowa?

#!$%@? mnie strzela.

#neuropa #4konserwy #protest
  • 23
Brak czegoś po środku. Poszedł bym na strajk przedsiębiorców, bo uważam że to aktualnie najbardziej dymana grupa w Polsce, a jednocześnie jedna z najbardziej potrzebnych do funkcjonowania gospodarki. Tylko że jak słyszę że w trakcie tych strajków pieprzy się głupoty o #5g to już mam dość. Serio, jestem za strajkiem przedsiębiorców ale przeciwko foliarskim debilom.


@adamcholewski: można powiedzieć, że wystarczą dwie osoby, żebyś już na żaden protest nie poszedł. Mam nadzieję,
@adamcholewski: A co jest w złego w programie gospodarczym, który koryguje poziom nierówności majątkowych między ludźmi? Serio pytam. Ten super program gospodarczy konfederacji w praktyce doprowadził do tego, że ludzie masowo wyjeżdżaliby do sąsiednich krajów, gdzie mieliby zapewnioną przez państwo edukację i służbę zdrowia.
@SpokojnyLudzik: ja mówię o aspekcie światopoglądowym. Mentzen to żaden liberał światopoglądowy, tylko czysty konserwatysta. Być może w aspekcie gospodarczym dopuszcza istnienie jakiejś formy socjalu, co na plus, ale w dalszym ciągu to liberał gospodarczy. Niestety w związku z teza OPa z głównego posta, to dalej nie jest centrysta na polskiej scenie politycznej
@SpokojnyLudzik: Mnie się wydaje, ze OP zna Mentzena, jak każdy na tym portalu interesujący się polityka, ale dalej nie rozwiązuje to jego i wielu innych ludzi (w tym moich) problemów. Mimo ze Mentzen jest jednym z niewielu sensownych ludzi obecnej polskiej polityki, to w dalszym ciągu reprezentant a właściwie wiceprezes jednej z partii tej „szurowskiej” frakcji i w dalszym ciągu nie jest w pełni wolnościowym politykiem ze względu na to ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozbojnikalibaba: trochę dziwne pojmowanie wolności, w takim wypadku liberalne poglądy światopoglądowe dopuszczają gangbang z 6latkami i tzw "abortion fetish" to zwykła forma fetyszu jak popularne tutaj stópki?
Gdzie jest ta granica pomiędzy szuryzmem s liberalizmem?
Wg mnie nie musi spełniać wszystkich norm liberalizmu światopoglądowego by nazywać się wolnościowcem. Zwłaszcza że przewodnik wystarczy zmienić punkt widzenia jak chociażby w przypadku głównej kości niezgody czyli aborcji.