Wpis z mikrobloga

Te hot 16 challenge oprócz szczytnego celu, pokazało, że RAP to taki rodzaj muzyki, w której osoby niezwiązane z nią wbijają i w sumie nie odstają skillowo od pseudo raperów. Gość całe życie sobie nie radził zaczął rapować i nazywa się muzykiem, a teraz musi patrzeć jak ludzie z zewnątrz przychodzą i pokazują mu, że wcale nie jest taki dobry w tym co robi.

#hot16challenge2 #hot16challenge #rap #heheszki #bekazrapsow
  • 132
@wiktorek_pl: raz mu się złamał głos w tej szesnastce w 48 sekundzie jak krzyczy to jest hot, nie wiem gdzie ty naliczyłeś to kilka razy i w żaden sposób to nie odbiera mu skilla rapowego.

Zresztą to już chyba jego znka rozpoznawczy że jak wchodzi na góry to skrzypi jak drzwi od starej szafy.

ale wiesz, że on to wykorzystuje z pełną świadomością jako część swojej muzyki, też na wzór Thuggera,
@ShadyTalezz: nie używaj określeń, których znaczenia nie znasz. „Pretensjonalny” oznacza coś innego niż myślisz. Ale chyba wysmagam od ciebie za dużo, skoro słuchasz „rapu”. Bo rapem tego obecnego gówna nazwać nie można.

I nie, wcale nie słucham mądrej muzyki.
@Kaijot: pretensjonalny oznacza dokładnie to co chciałem przekazać

ktoś pretensjonalny nie zachowuje się w zwykły sposób, lecz tak, jakby chciał pokazać, że jest lepszy

właśnie to zrobiłeś, chciałeś pokazać że jesteś lepszy bo nie słuchasz o ruchaniu i ćpaniu i wyzywałeś raperów od debili.

Ale chyba wysmagam od ciebie za dużo, skoro słuchasz „rapu”.

tutaj znowu używasz pretensjonalnego tonu, żeby pokazać jaki to jesteś ode mnie lepszy, nie wiem po co
@sopelinho: z rapem jestem związany od ponad 20 lat. Mniej lub bardziej, ale ciagle. Wiem o nim na tyle by móc go swobodnie krytykować.

Ale nawet z pozycji laika widać, że Brodka i Mery Spolsky orają jak chcą 90% obecnych gównowykonawców. Bo na miano raperów te łaki nie zasługują.
@Kaijot:

z rapem jestem związany od ponad 20 lat. Mniej lub bardziej, ale ciagle. Wiem o nim na tyle by móc go swobodnie krytykować.

to świetnie a moja córka jest magistrem prawa. Znowu to nie argument.

Ale nawet z pozycji laika widać, że Brodka i Mery Spolsky orają jak chcą 90% obecnych gównowykonawców. Bo na miano raperów te łaki nie zasługują.

nie argument tylko opinia i epitety. Z pozycji laika to
@ShadyTalezz: ale ja wcale nie uważam, że jestem w czymkolwiek od ciebie lepszy. I niczego takiego nie sugerowałam. Błędnie więc używasz określenia „pretensjonalny”.
Mówię tylko ze obecny „rap” to skomercjalizowane do porzygu gówno, a 90% „raperów” to łaki z wadami wymowy, niepotrafiące wyraźnie wmówić. Ale po co mieliby mówić, skoro i tak nic do powiedzenia nie mają.
raz mu się złamał głos w tej szesnastce w 48 sekundzie jak krzyczy to jest hot, nie wiem gdzie ty naliczyłeś to kilka razy i w żaden sposób to nie odbiera mu skilla rapowego.


@ShadyTalezz: Oczywiście, że mu odbiera skilla. To jak jakbyś pisał, że wokalistkom odpadającym przy refrenie Whitney Houston - I Will Always Love You nie brakuje skilla. Skoro im trzeszczy przy górach to mają #!$%@? nie skilla.

ale
@marar: żaden spoza raperów nie pojechał technicznie dobrze. Jaglak flow jak robot z akcentem na ostatnie słowo, Tata Maty brzmiał bardziej jak lektor a taki Bez Planu wybrakowany. Co nie znaczy że nie wrzucili dobrych tekstów.

Żaden też nie może się równać ze skillami DGE, Maty, Taco czy Fokusa
@wiktorek_pl:

Oczywiście, że mu odbiera skilla. To jak jakbyś pisał, że wokalistkom odpadającym przy refrenie Whitney Houston - I Will Always Love You nie brakuje skilla. Skoro im trzeszczy przy górach to mają #!$%@? nie skilla.

flow to coś innego niż śpiew, wymaga innych umiejętności, raperzy to nie wokaliści i wymaga się od nich innych rzeczy

No wiem i co to zmienia? Że swoje deficyty przekuł na znak rozpoznawczy to jak
@Kaijot:

ale ja wcale nie uważam, że jestem w czymkolwiek od ciebie lepszy.

wyzywając raperów od idiotów sugerujesz, że jesteś od nich lepszy

Mówię tylko ze obecny „rap” to skomercjalizowane do porzygu gówno

rap od początku swojego istnienia był muzyką komercyjną, tak samo jak cała muzyka rozrywkowa i to znowu rzucanie epitetem a nie argumentem.

a 90% „raperów” to łaki z wadami wymowy, niepotrafiące wyraźnie wmówić.

znowu generalizacja i wyzywanie, nie
@mrnlkhlk: ty za to masz. te laski leca lepiej niz wiekszosc raperow do 2012.
w takim razie rowniez eldo nie ma skilli (moim zdaniem nie ma), peja, wilku, bilon, chada, pih i moge tak caly dzien wymieniac tych kwadraciarzy. bo jaki oni skill maja? trafiac w werbel umie kazdy kto nie urodzil sie uposledzony rytmicznie.