Wpis z mikrobloga

Po 12 godzinach mogę polecić #snowrunner. Jedyna w swoim rodzaju (poza poprzednikiem który w porównaniu z dwójką wygląda jak demo) symulator błota ( ͡° ͜ʖ ͡°). Solidna grafika, rozsądne wymagania, masa zawartości do odkrycia.

Na filmie nie dzieje się nic ciekawego.

#gry
Sayong - Po 12 godzinach mogę polecić #snowrunner. Jedyna w swoim rodzaju (poza poprz...
  • 43
  • Odpowiedz
nawet gra na początku mówi ci że Alaska jest trudna i nie zapuszczaj się tam początkowymi maszynami...


@marcin-kolecki: Tylko, że nie da się jej pominąć.. alaska jest jako tutorial i trzeba to przejść aby w ogóle cokolwiek zrobić. Wali komunikatem, musisz przejść Alaskę. Chciałem dalej jeździć w tym pierwszym świecie, ale nie da się musisz przejść najpierw alaskę.

4. Jedziesz na północ odblokować terenówkę Scout 800 (jest na filmiku)


@Sayong:
  • Odpowiedz
Tylko, że nie da się jej pominąć


@r5678: Tutorial kończy się w momencie gdy przenosisz się do alaski. Idź do garażu, spakuj ciężarówki, otwórz mapę globalną i wróć do Black River.
  • Odpowiedz
@Sayong: Dużo ludzi ma problemy z wyjściem z garażu, jak znajdzie się pierwszy, szukałem właśnie na google bo też nie mogłem wrócić do jeżdzenia jak byłem w garażu i sporo osób ma identycznie, sporo tematów jak wyjść z garażu. Jedyna opcja gdzie możesz wyjść to alaska.
  • Odpowiedz
@Pogromca_Strusi: Poziom trudności jest tutaj zupełnie inaczej przemyślany, bo grę zaczynasz właściwie z niczym, ulepszenia jak zawieszenie, blokady dyfra, reduktor, wyciągarki czy AWD do większości ciężarówek się znajduje na mapie, część ulepszeń pasuje tylko do jednego modelu więc trzeba kombinować z tym co się ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz iść brute force i będzie trudno i ciężko, dla prawdziwych mężczyzn albo ostrożnie planować zadania szukając tych
  • Odpowiedz
@r5678: Mi na zepsuty garaż pomaga wyjście do Menu, ale z blędem tutoriala się nie spotkałem na szczęście. Nowa gra pewnie naprawi problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: A wszystkie upgrady masz? Nawet te ukryte które nie są zaznaczone na mapie? Jak nie to warto. Ponadto wersja Premium ma fajny pojazd tj Khan czyli UAZ :) Potwór po prostu i cysternę z błota wyciągniesz nim.
Fleetstar kozak ale ten którego wyciągasz przy tamie na 2 części mapy wydaje się lepszy bo mniej podatny na przewracanie się.
  • Odpowiedz
@Sayong: Gram na ps4 i największym zawodem było brak wsparcia dla kierownicy, mam nadzieję że to poprawią. Przy zakupie w przedsprzedaży dawali navistara który nie wie co to stanąć w błocie ale za to chleje jak smok :D czy są jakieś inne ukryte modyfikacje na black river oprócz tej z liftem zawieszenia do fleetstara na północ od tartaku?
  • Odpowiedz
@Sayong w 1 się sporo zagrywałem w EA potem już mniej, tu widzę że chyba znów wróce do tematu. Jakieś misje się wykonuje na mapach? Zarabiasz flotę na ulepszanie wózków?
  • Odpowiedz