Wpis z mikrobloga

Po 12 godzinach mogę polecić #snowrunner. Jedyna w swoim rodzaju (poza poprzednikiem który w porównaniu z dwójką wygląda jak demo) symulator błota ( ͡° ͜ʖ ͡°). Solidna grafika, rozsądne wymagania, masa zawartości do odkrycia.

Na filmie nie dzieje się nic ciekawego.

#gry
Sayong - Po 12 godzinach mogę polecić #snowrunner. Jedyna w swoim rodzaju (poza poprz...
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sayong: czy po za bardziej sensownymi misjami i upgradami do samochodów za jakieś inne duże zmiany względem Mudrunnera? I czy są rosyjskie potwory 8x8?
  • Odpowiedz
@a231: Syberii jeszcze nie odpalałem, więc nie wiem. Mapy są dużo bardziej zróżnicowane i ładniejsze. Jest 40 pojazdów a planują jeszcze duże DLC.
  • Odpowiedz
@Sayong: Z jednej strony kusi, z drugiej trzeba by kupić od razu premium, żeby mieć tego sesson passa bo to nie tanieje. Ale 250 zł za kolejną iterację Spintires to strasznie dużo, pamiętam jak kupowałem pudełkowy oryginał za jakieś 90 zł. No i ten nieszczęsny epic. Chyba poczekam ze 3 miesiące i zobaczę jak się sytuacja rozwinie.
  • Odpowiedz
@a231: Też miałem taki dylemat, skończyło się na podstawce na razie. Na pewno jest o wiele więcej treści niż w mudrunner, warte tych 60zł ekstra.
@lenovo99: Jest co-op.
  • Odpowiedz
@Sayong: A co z bugami? Ja pierwszy raz pojechałem do Alaski pickupem i nie mogłem cofnąć.. cheat enginem kupiłem sobie tego trucka za 120k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dalej np. na mapie miałem zaznaczone żeby wziąć kantówki do zadania, pojechałem tam a załadowali mi rury które się nie nadają.. czy może ja jestem głupi jakoś
  • Odpowiedz
@Violetowy87: Po pierwsze przestaw na angielski, bo polskie tłumaczenie to dodatkowy poziom trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy niektórych zleceniach trzeba dostarczać towary w kolejności, może o to chodzi?
  • Odpowiedz
@Sayong: jak dla mnie za trudna. Przynajmniej jeżeli chodzi o Alaskę. Nie jest jasno powiedziane co i jak trzeba zrobić.

Ale jazda w błocie fajna i realna. Tylko są granice właśnie. Jak chcesz dojechać w jedno miejsce co zajmuje 6h i wraz nie dojechales to ci się odechciewa. Jeżeli jakby jakieś inne auta byly od razu. A ta ciężarówka z pierwszej misji po prostu nie da się jrDsic po Alasce.
  • Odpowiedz
@r5678: Źle to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku nie wychylaj się z Black River w ogóle, a ciężarówkę z pierwszej misji olej/sprzedaj bo się do niczego nie nadaje. Prawdziwy #!$%@? który zrobi za Ciebie całą robotę, i jeszcze zamówi panienki na wieczór to Fleetstar F-2070A. Da się nim zrobić prawie cały Black River, przynajmniej aż do momentu gdy zarobisz na Paystara.

1. Podnosisz upgrade układu napędowego do Fleetstara w garażu w Black River
2. Podnosisz upgrade zawieszenia do fleetstara na północ od tartaku
3. Skupiasz się na odblokowaniu dróg i mostów
4. Jedziesz na północ odblokować
Sayong - @r5678: Źle to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku nie wychylaj się z Black River...

źródło: comment_1589099421YXNk0JszFWAhyWfvB1pW1i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@r5678: Fleetstarem da się nawet wyciągnąć tą cysternę z jeziora jak masz blokadę dyfra, napęd na wszystkie koła i samozaparcie, ale nie radzę. Była walka o każdy centymetr, każdą gałąź.
  • Odpowiedz