Wpis z mikrobloga

Jakie dwa #motocykle wybrać spośród tych na pierwsze moto, żeby umówić się na jazdę próbną i wybrać ten ostateczny? Waham się pomiędzy #yamaha i #kawasaki ale może o czymś nie wiem i inne będą lepsze. I jak wypada to #bmw? Warto dopłacić?

1. Yamaha XSR900
2. Honda CB1100 EX
3. Kawasaki Z900
4. HD Forty-Eight

I poza budżetem BMW R nineT.

#honda #harleydavidson #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemianawdzika: wiesz, przed kursem chciałem choppera, po dostaniu plastiku kupiłem nakeda bo chciałem głównie dookoła komina jeździć, okazało się że robię trasy po kilkaset km i w sumie to przydałaby się owiewka ( ͡° ͜ʖ ͡°), też chciałem coś większego i nowszego kupić niż er6n i w sumie cieszę się że tego nie zrobiłem
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: czy Tobie internet kończy się na wpoku? Czego dowiedziałeś się do tej pory? Jak zadasz jakieś konkretne pytanie to dostaniesz odpowiedź. Napisz po prostu co wiesz, wtedy będzie wszystkim łatwiej.

Wątpliwości pomiędzy yamaha XSR 900 a kawasaki Z900 (z900rs chyba?) powinny rozwiać krótkie studia nad różnicami w silnikach 3 i 4 cylindrowych, szczególnie nad silnikiem yamahy, który jest wyjątkowym trzycylindrowcem. Jak już uzupełnisz wiedzę to możemy pogadać o silniku
vaneck - @przemianawdzika: czy Tobie internet kończy się na wpoku? Czego dowiedziałeś...

źródło: comment_15890416447uiuxqmLIj3m3LOudGMwxN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przemianawdzika zadajesz gowniane pytanie, to dostajesz dopasowane odpowiedzi. Nie liczylbym tez, ze pierwszy motocykl kupiony od razu po zrobieniu prawa jazdy bedzie na 15 lat. On nie bedzie nawet na 2 lata bo, o ile bedziesz jezdzil wiecej niz kilka tysiecy km rocznie, dopiero wtedy sie przekonasz czego potrzebujesz i co ci odpowiada
  • Odpowiedz
naked będzie dobry, jesli na raz pokonujesz 200, 300km, jeżeli będzie jeżdżone w mieście itd..
Ja kupiłem nakedkod bo sie dla mnie podobał z wyglądu, no i to był błąd, bo jak chce polecieć dalej to jest już męczące. Można oczywiście cudować akcesoryjne owiewki, które często psują linie mociaka(wlasnie dlatego ze są akcesoryjne, a nie fabryczne)ale to pomaga tylko troche
  • Odpowiedz