Wpis z mikrobloga

@zielonzielon:

protip: jak dzwonisz na czerwoną linie dla samobójców to oni udają neutralnych a wzywają ci na chate psy za plecami. Po prostu zrób to jak będziesz czuł że nadszedł czas.


Poje***o cię? Gdy rzeczywiście to zrobi, to możesz mieć duże kłopoty. Też popieram eutanazje, ale na twoim miejscu byłbym bardziej ostrożny.
  • Odpowiedz
trudno mi uwierzyć, że można tak myśleć, serio.

uważasz, że takie postępowanie jest moralne?


@Nale: takie są fakty. To co zrobiły spierdoxy nie różni się NICZYM od donoszenia o zdradzie.

Nie uważam takiego postępowania za moralne, bo ogólnie nie lubie się wtracać w cudze życie. I nie ważne czy chodzi o jakieś nieszkodliwe nudeski czy puszczającą się czyjąś żone.
  • Odpowiedz
@Royal_Email: powiedziałbym, że to dużo gorsze niż donoszenie o zdradzie, bo zdrada kogoś jednak krzywdzi, a nudeski absolutnie nikogo. Chyba, że ci frustraci stalkerzy czują się skrzywdzeni widokiem czyjegoś ciała które należy do kogoś mniej abstrakcyjnego niż przypadkowy jpg. z internetu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
skrzywdzeni widokiem czyjegoś ciała które należy do kogoś mniej abstrakcyjnego niż przypadkowy jpg. z internetu. ¯_(ツ)_/¯


@Nale: dokładnie tak jest. Frustraci i tyle. Ja tam nie popieram wgw przez to jak działają tagi na wykopie (dodasz za duzo tagow na czarno i masz puste gorące), ale w życiu nie chciałoby mi sie pół nocy stalkować jakieś randomowe tzytze z internetu. Z drugiej strony te laski same wiedzą w co sie
  • Odpowiedz