Wpis z mikrobloga

@zielonzielon:

protip: jak dzwonisz na czerwoną linie dla samobójców to oni udają neutralnych a wzywają ci na chate psy za plecami. Po prostu zrób to jak będziesz czuł że nadszedł czas.


Poje***o cię? Gdy rzeczywiście to zrobi, to możesz mieć duże kłopoty. Też popieram eutanazje, ale na twoim miejscu byłbym bardziej ostrożny.
trudno mi uwierzyć, że można tak myśleć, serio.

uważasz, że takie postępowanie jest moralne?


@Nale: takie są fakty. To co zrobiły spierdoxy nie różni się NICZYM od donoszenia o zdradzie.

Nie uważam takiego postępowania za moralne, bo ogólnie nie lubie się wtracać w cudze życie. I nie ważne czy chodzi o jakieś nieszkodliwe nudeski czy puszczającą się czyjąś żone.
@Royal_Email: powiedziałbym, że to dużo gorsze niż donoszenie o zdradzie, bo zdrada kogoś jednak krzywdzi, a nudeski absolutnie nikogo. Chyba, że ci frustraci stalkerzy czują się skrzywdzeni widokiem czyjegoś ciała które należy do kogoś mniej abstrakcyjnego niż przypadkowy jpg. z internetu. ¯\_(ツ)_/¯
skrzywdzeni widokiem czyjegoś ciała które należy do kogoś mniej abstrakcyjnego niż przypadkowy jpg. z internetu. ¯_(ツ)_/¯


@Nale: dokładnie tak jest. Frustraci i tyle. Ja tam nie popieram wgw przez to jak działają tagi na wykopie (dodasz za duzo tagow na czarno i masz puste gorące), ale w życiu nie chciałoby mi sie pół nocy stalkować jakieś randomowe tzytze z internetu. Z drugiej strony te laski same wiedzą w co sie pakują