Wpis z mikrobloga

@zartos: Mnie to w ogóle zawsze zastanawiało, dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się innymi i wpier**ją z butami w ich życie. Rozumiem też że nie każdemu wszystko się podoba ale jeżeli ktoś robi coś co lubi i nikomu nie szkodzi to wystarczy to zignorować.
Oczywiście widziałem już dużo ludzi na wykopie którzy nie mogą tego zrozumieć i dopierda
ją się do wszystkich.
To tak jak ja na przykład nie lubię
  • Odpowiedz
@JanuszSraczek: ale czemu tak agresywnie? Ktoś chce wrzucać jakieś treści to je wrzuca, ładnie je przy tym taguje i jak ktoś nie chce ich oglądać to ich nie ogląda. Nic tu nie usprawiedliwia ubliżania takiej osobie a już na pewno nie usprawiedliwia prześladowania. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Powinieneś mieć prawo to uznania tego za źle, ale nie powinieneś mieć prawa do niszczenia takiej osobie życia.


@Point6: zrozum typie że laska sama niszczy życie jeśli postuje nudeski wiedząc, że jej rodzina i znajomi tego nie akceptuja.

Wrzuciła je na PUBLICZNĄ stronę, bez jakiejkolwiek licencji dot. rozpowszechniania więc nawet bez ingerencji spierdoxów jej rodzina i znajomi mieli dostęp do tych treści, a rozpowszechnianie ich nie jest nielegalne.

Co innego gdyby
  • Odpowiedz
@JanuszSraczek: ale tych 'gołych bab' tu jest cała masa, pościąganych z całego netu i wrzucanych przez randomowe osoby. Tu ktoś wrzucał swoje zdjęcia, więc dla mnie to trochę inna sytuacja. Ja np. nie lubię sportu i uważam, że są inne miejsca na jaranie się piłką nożną, ale co mogę zrobić, czarnolistuję i lecę dalej.
  • Odpowiedz
@Nale: Różnica jest taka-one pokazują m*rdę i nawet jak dają d**y to się do tego przyznają i koniec. A na takie anonimowe żebranie o atencję bez pokazywania twarzy bo mamusia odetnie studencki kurek z pieniążkami na pigułki i alkohol to szkoda gadać
  • Odpowiedz
@MagicznyToudi: cholera, znów to samo... zrozum, że to nie tu jest problem! czemu nie ciśniecie na wszystkich którzy wrzucają jakieś kontenerynamleko czy inne i nie robicie wszystkiego żeby uprzykrzyć im życie i zmusić do usunięcia konta? bądźcie konsekwentni, albo przyznajcie, że lubicie się bawić w obrońców 'moralności' i jara Was gnojenie kobiet.
  • Odpowiedz