Wpis z mikrobloga

@Llukaszszz: Ogólnie to tak: Jeśli ktoś pisze do ciebie w sposób który nie ma sensu ok booner i jie podaje żadnej logicznej odpowiedzi i argumentów to już możesz zakończyć rozmowę bo wygrałeś zdecydowanie. Co do czarnej piguły to wypowiadałem się już jakiś czas temu na ten temat i uważam że umiarkowany blackpill jest dobry ale nie fanatyczny i taki który sieje kłamstwa i robi wodę z mózgu jak ten wyżej bo
@Przegrywiusz: Dobrze prawisz. Miałem na myśli mówiąc "równie silne" że wszystkie trzy typy budowy ciała to zdrowi ludzie tylko po prostu mają taki typ sylwetki wiadomo, że ten z predyspozycjami do ciężarów będzie silniejszy od tego do predyspozycji do wytrzymałościowych sportów i pod tym względem ten drugi pokonałby tego pierwszego, bo z natury jest przystosowany do wytrzymałości, a tamten do większych ciężarów. Z kolei ostatni z typów jest przystosowany do walk
@Przegrywiusz: No ciekawe kim są osoby, które twierdzą, że nie. Zapytam swoją trenerkę personalną o te typy budowy ciała i ciekawe co odpowie. Nie wiem czy słyszałeś tez o czymś takim jak "skinny fat" czyli po polsku "chudo-tłusty" Twoje ciało to galaretka, tłuszcz masz na brzuchu, a ręce i nogi jak patyki. Można się tego nabawić jeśli masz siedzący tryb życia bez aktywności fizycznej, a Twoja dieta opiera się wyłącznie na