Wpis z mikrobloga

@Jskqs: Co to za brednie? To jest tylko 20 lat tak samo jak my i roczniki 2000. Według ciebie dużo się zmieniło pod względem budowy ciała między nami a tymi co w latach 2000 byli w naszym wieku? Podczas wojny też była masa inceli jeśli chodzi o wygląd. Poza tym wzrost np cały czas idzie w górę jeśli chodzi o średnią. Teraz wysoki to 190 a 180 zostaje w tyle.
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Ogólnie też wg. tej generalizacji powinienem wyglądać jak '80 a kiedyś znajomy stwierdził, że mam wysoki poziom teścia, bo pojedyncze, ciemne włosy rosną mi na barkach. Reszta, powiedzmy, jak ten statystyczny mężczyzna z lat '40.
  • Odpowiedz
@Jskqs: Tak ogólnie to czytałem, ze im wiecej teścia, tj. im bardziej zbliżamy się do statystycznego pana z lat '40 tym kobiety z szerszymi biodrami i wydatnym biustem mają większe powodzenie. A że dzisiaj takie uchodzą za grube to chyba świadczy o tym samym, co przesłanie tej generalizacji xD
  • Odpowiedz
@Jskqs: co za bzdura. Ciekawe gdzie miałeś tak dopakowanych mężczyzn w latach 40-tych, gdzie ludzie praktycznie w każdym kraju spożywali dziennie mniej kalorii, a średnia wzrostu była dobrych kilka centymetrów niższa.
  • Odpowiedz
@Jskqs: Zdjęcie wyjęte z kontekstu tylko po to żebyś wytłumaczył sobie dlaczego pajacujesz w internecie i nie masz #rozowypasek
Z kilku powodów. Po pierwsze wszystko jest zależne od danej jednostki, a nie od roku, w którym dana osoba się urodziła, oraz ważne jest tu jaki ma typ sylwetki dana jednostka.

Typ sylwetki wpływa na działanie organizmu. Od niego są uzależnione m.in predyspozycje do konkretnych dyscyplin sportu. Somatotyp odpowiedzialny jest również m.in za tendencje do:
- chudnięcia
- nabierania
L.....z - @Jskqs: Zdjęcie wyjęte z kontekstu tylko po to żebyś wytłumaczył sobie dlac...

źródło: comment_1588917384vwhct5wfdhGVuvMqkdC11s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jskqs: Ok boomer czego nie rozumiesz w mojej odpowiedzi? Odpowiedziałem rzeczowo na typową manipulacje, a ty łykasz wszystko co autor z powyższego wpisu, NA KTÓRY ODPOWIEDZIAŁEM wierzysz
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Przeczytaj moją odpowiedz skierowaną do tego pajaca. To typowa manipulacja, próbuje wami manipulować właśnie tak działają tzw "blackpille" - to mentorzy przegrywow, ktorzy nie pozwalają ŻYĆ słabszym psychicznie jednostkom to mój wyciągnięty wniosek na podstawie zachowań przegrywów i tzw "blackpillow" oni ich nękają co jest karalne :)
  • Odpowiedz