Wpis z mikrobloga

Hej, jestem o krok od kupna gitary elektrycznej, wzmacniacza, itp.. Na oku mam polecaną tutaj i w sieci (dla początkujących) Yamahę Pacifica 112V. Teraz stoję przed dylematem wyboru wzmacniacza. Zastosowanie tylko i wyłącznie do nauki, ćwiczeń, po prostu zabawa w obrębie 4 ścian, ale też nie chciałbym aby to było słabe jak głośniczek na bluetooth, albo żeby to był jakiś totalny szajs... W dwóch różnych miejscach polecano mi np. Marshall MG 15 GFX Gold albo Blackstar ID:Core Stereo 10 v2.
Jakie jest Wasze zdanie? Co byście polecili w podobnym budżecie? Co z tych 2? Może jeszcze coś innego?
Idealnie chciałbym kupić coś od ręki, ew. z szybką dostawą.
#gitaraelektryczna #gitara
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mpitas3: haha, ale trafiłeś! u mnie używana i tak głównie ze słuchawkami... chyba trochę overkill dla początkującego, chyba, że faktycznie ktoś ma aspiracje grać gdzieś poza zaciszem własnego domu/mieszkania. Gdybym podchodził do tego jeszcze raz, kupiłbym coś zdecydowanie mniejszego i prostszego... a sam się w tej chwili zastanawiam jak ma wyglądać moja przygoda z gitarą i czy to nie jest ten moment, w którym powinienem sobie powiedzieć, że chyba pora
  • Odpowiedz