Wpis z mikrobloga

@januszdoe: a co innego mają robić? Widziałeś ty jak wygląda obecny rynek motoryzacji? Same spuchnięte mydelniczki niepodobne do niczego. Z daleka nawet nie wiesz jakiej to firmy auto jest.

10 lat temu Audi A5 z kilometra poznawałem, charakterystyczna bryła coupe którą odznaczał się jedynie ten model. A dziś A5 nie odróżnię od A4 A6 czy innego A7. To może być cokolwiek bo każdy z modeli wypuszczają w dużym sedanie, w combi
co sądzimy ? że ma dokładnie takie same szanse na realizację jak każdy inny polski projekt motoryzacyjny, czyli zerowe

skończmy więc w końcu te komedie pt. POLSKI POJAZD


@amath: To nie jest polski projekt, to nie jest nawet projekt, tylko fantazja magazynu motoryzacyjnego. To wy sobie dopisujecie drugie dno.
@francuskie: sądzę, że należy przestać na siłę reanimować licencyjne pokraki z PRL (które skądinąd uwielbiam, ale ja jestem skrzywiony), a zbudować budżetowy samochód pokroju FIATa Tipo, również w wersji hybrydowej, którym nie wstyd jeździć. W dalszej perspektywie może jeszcze dostawczak. Niech się to nawet FSO nazywa. Można zbudować to we współpracy z Fordem nawet, bo ludzie wolą to, co znane.
@francuskie: FJOT TSCHINGOLO xD a tak serio to #!$%@? prądem te rendery robione by sie klikały nagłówki przez fapiarzy polskiej motoryzacji i fanatyków prl czy innych samochodopodobnych wynalazków które i tak nie były polską myślą techniczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@francuskie: dwie rzeczy.
1. fiat 126 byl tak naprawde bardzo popularny tylko w polsce, wiec szerszy rynek nie daje o niego #!$%@? tak jak my. fiat 500 w swoim pierwszym wydaniu byl po prostu stylistycznie zajebisty, stad jego ZAJEBISTA nowa wersja, czyli obecna 500 tez przyjela sie super. ten samochod zostal po prostu swietnie zaprojektowany na nowo zachowujac styl pierwowzoru. i mimo, ze przeciez jest juz produkowana w niewiele zmienionej formie
Pobierz M.....o - @francuskie: dwie rzeczy.
1. fiat 126 byl tak naprawde bardzo popularny ty...
źródło: comment_1588865735pawk2uQdeawo51YxwTzgqO.jpg